Vyroba akupakov na Slovensku

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ypsi
Příspěvky: 399
Registrován: 12 říj 2005, 02:00
Bydliště: Žilina

Vyroba akupakov na Slovensku

#1 Příspěvek od ypsi »

Zdravim, ma niekto skusenosti z nejakou firmou, ktora je schopna urobit podla specifikacie akupak? Nic zlozite, seriovo spojene NiCd AA, vyvody paskove, stiahnute zmrstovackou.
Objednaval som to zo Slaneho, ale bol to dost vopruz (platba dopredu na CZ ucet, atd..)

Dakujem za odpovede.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »


Uživatelský avatar
Hop377
Příspěvky: 439
Registrován: 19 čer 2004, 02:00

#3 Příspěvek od Hop377 »


Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#4 Příspěvek od Crifodo »

zakázková výroba tam sice není, ale mají velký sortiment nouzových světel včetně akupacků které dodávají i jako ND: SEC Slovakia www.sec.sk

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od otakarv »

Já jsem pro kamaráda,kterému jsem opravoval vysílač sloužící na dálkové ovládání navíjaku pro taháni dřeva v lese,objednával akupak ve firmě,co uvádí "Hop377".Vyrobili mi takový,jaký byl originál.Takže když jim zavoláš,nebo napíšeš emailem jaký potřebuješ,budouli mít potřebné na skladě,tak určitě Ti vyhoví.

Uživatelský avatar
ypsi
Příspěvky: 399
Registrován: 12 říj 2005, 02:00
Bydliště: Žilina

#6 Příspěvek od ypsi »

Diky kluci za odkazy, skusim to postupne obtelefonovat, uvidim ktory nakoniec to bude.. :prst:

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#7 Příspěvek od kevin_mitnick »

Osobne mam nejlepsi zkusenosti se Saftem (u vas na Slovensku Battex). Kolega ze Slovenska tam repasuje vsechno mozne vcetne neskutecnych exotin (treba akupack ke stare vojenske vysilacce, pack z hodne specialniho 20 let stareho Americkeho dataloggeru nebo pack k 12 let staremu laptopu) a bez problemu...

Odpovědět

Zpět na „Poradna“