Fast food ještě rychleji

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

Fast food ještě rychleji

#1 Příspěvek od ZdenekHQ »

Jestli máte někdo pocit, že fast food je skutečně rychlé, i když nezdravé občerstvení, tak se mrkněte na tohle. Pro silnější povahy, na druhou stranu jistý posun mantinelů v kulinářské oblasti. Pro nás - vyznavače svíčkové a guláše - je to spíš prosté týrání zvířat.

http://www.youtube.com/watch?v=FTsxEAveWWo
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od pajosek2 »

Asi jsem sračka,ale nevydržel jsem se na to dívat.Skončil jsem na začátku smažení poloviny ryby. To jsou hovada.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
sqad
Příspěvky: 148
Registrován: 23 zář 2007, 02:00

#3 Příspěvek od sqad »

Ja som bývalý rybár, ale tiež je toho na mňa vela...
Výsledok logického predpokladu je niekedy nezmysel... bacha na to! :)

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#4 Příspěvek od PeteBurns »

Čo k tomu dodať, snáď len popriať šéfkuchárom, aby ich stretol podobný osud, nech si to ich umenie zažijú aj na vlastnej koži :puke:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#5 Příspěvek od EKKAR »

Smažený kuřecí nožičky taky dělají tak, že kuřata namočí živý paprčema do vařícího oleje... Co chcete od lidí, kteří píšou rozsypaným čajem a jejich největším životním cílem je smrt za císaře? (Ať jsou to Japonci nebo Číňani...) Pro ně to prostě nic neznamená, oni jsou schopní vzít nůž a rozříznout si vlastní břicho jen proto, že mají pocit selhání = ztráty cti...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hanizek
Příspěvky: 364
Registrován: 01 dub 2009, 02:00
Bydliště: Uganda

#6 Příspěvek od Hanizek »

Zásadně žeru pouze prokazatelně mrtvé věci, které se nehýbou.

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od workhard »

Velebnosti...du blejt...
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
p1p4
Příspěvky: 76
Registrován: 25 led 2009, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od p1p4 »

Nad tímhle fakt zůstává rozum stát. Jsou to prostě hovada, který za to maj ještě uznání. Do vařícího oleje s nima, ať si to taky zkusí

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#9 Příspěvek od Sendyx »

Inu, jiný kraj, jiný mrav... kdysi jsem viděl pár dílů seriálu, který se jmenoval něco jako Americká kobra, zrovna díly z jap + koreje. Tam byly úchvatné scény, když jedli živé rybičky nebo čerstvě rozpůlenou langustu. :roll:

Uživatelský avatar
Carel
Příspěvky: 572
Registrován: 16 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumava

#10 Příspěvek od Carel »

Jednou mě také v J.Korei Korejci zatáhli do hadí restaurace,kde připravovali hadí pochoutky a přímo před hostem(u stolu hada porcují).Krev nechali odkapat,která se nalila do "štamprlat"a na ex vypila.Pil jsem už všelico,ale toto jsem s vynuceným smíchem odmítl,aby se neurazili.

Uživatelský avatar
MirrA1
Příspěvky: 531
Registrován: 30 srp 2006, 02:00

#11 Příspěvek od MirrA1 »

EKKAR píše:Pro ně to prostě nic neznamená, oni jsou schopní vzít nůž a rozříznout si vlastní břicho jen proto, že mají pocit selhání = ztráty cti...
Hold jiný kraj, jiný mrav. Oni například také nechápou nás jak můžeme třeba každých x-let měnit zaměstnání. U nich je ztráta zaměstnání ve spoustě případů důvod k sebevraždě - a dobrovolná změna zaměstnání je nemyslitelná. Takovýhle odlišností se dá najít spousta, takže rozhodně se jim nemůže nadávat za to co dělají.

To co jsem napsal, pomalu přestává díky globalizaci platit. Ale ještě před takovými 20 lety to byla tvrdá realita v Číně a v Japonsku.

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od Lukas-Peca »

To mně teda řekněte, jak někdo může žrát syrovou rybu :puke:
Ekkar: ať se píšou čím chcou nebo se zabíjí pro koho chcou, oni třeba nechápou, jak můžem mít takový bordel ve státě nebo vychlastat dvacet piv za večer. Tohle mi ale připadá spíš jako ukázka nepochopitelné krutosti a bezcitnosti, kterou má někdo za zábavu. Nerozumím tomu.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#13 Příspěvek od Cust »

Jo, před pár lety byl u mě na obědě kolega z mongolska, to co mě popisoval (myslivecké kulinářství) taky nebylo nic hezkého. Pak se přiznal, že je to "móda" šířící se z číny.

Návštěvník

#14 Příspěvek od Návštěvník »

Hmm, na jednu stranu se tváøí jako vyspìlá civilizace, samý køemík, na druhou stranu se chovají jak divoši. U tìch se ta krutost dá aspoò pochopit, když je v džungli schlamstne tygr, tak jim taky nedá nejdøív narkózu. No nepøeju jim nic horšího, než to co oni dìlají tìm zvíøátkùm.

Uživatelský avatar
radekrd
Příspěvky: 642
Registrován: 21 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Moravský Krumlov
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od radekrd »

Hanizek píše:Zásadně žeru pouze prokazatelně mrtvé věci, které se nehýbou.
A co teprv, když ve stravovacím zařízení prokazatelě mrtvé věci zase znova ožívají? Že by pro změnu ochrana přírody?

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“