prepojenie centralu s alarmom

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
haskyvk
Příspěvky: 4
Registrován: 12 úno 2008, 01:00

prepojenie centralu s alarmom

#1 Příspěvek od haskyvk »

zdravim.kupil som tento alarm.problem mam ho zapojit na spravne kable v aute.hlavne co sa tyka dverovych kontaktov,kontakt kapoty,batozinoveho priestoru(hladal som spinace no nenasiel som) a centralneho zamykania (cz 4 do-t).poradi mi niekto kde to zapojit,(hlavne centralne zamykanie s alarmom) schemu alarmu pripajam.naj by bolo podrobnejsi navod alebo schema.dakujem je to felda 1,3 mpi rok vyroby 1997
Obrázek
+ schema centralu:
Obrázek

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#2 Příspěvek od kevin_mitnick »

Kontakt predni kapoty musis dodelat. V batozinovem prostoru, pokud tam mas svetlo, tak kontakt je soucasti zamku a pripojis se na lampicku v kufru. kontakty prednich dveri jsou v prahu u B sloupku a nejlepe se na ne napojis u svitilny na stropu (tusim je to modry drat). Pokud nemas na zadnich dverich spinace od vyroby (zaviselo to na modelu a vybave), dodelaji ti je tam v servisu (nebo si je kup v prodejne nahradnich dilu Skoda a zapoj sam paralelne k spinacum na prednich dverich.

Central ma vstup pro ovladani na tom malem konektoru (bily a hnedy drat). Mel by reagovat na spojeni se zemi. Pouzijes prvni schema zhora v prave casti stranky. Ktery drat zamyka a ktery odemyka zjistis metodou pokus/omyl

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“