TV-schéma 28IN225S

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Bronislav
Příspěvky: 37
Registrován: 11 kvě 2005, 02:00
Bydliště: Orlová

TV-schéma 28IN225S

#1 Příspěvek od Bronislav »

Prosím o sdělení,jestli náhodou nevíte kde mohu nájít toto schéma?Už jsem prošel všechny možné servry a mám asi prostě smůlu.Pokud víte kde ještě můžu zabloudit tak mi prosím dejte vědět díky Vám všem.

Uživatelský avatar
Frenky
Příspěvky: 424
Registrován: 19 dub 2005, 02:00
Bydliště: CZ-MO

#2 Příspěvek od Frenky »

Nestačí typ,chtělo by to ještě značku...na příklad Tesla.typ :..aaaa,je to tedy televizor ???Jaké má osazení IO - procesor atd.Může být něco podobného se stejným osazením,to si musíš vypsat.

Uživatelský avatar
Bronislav
Příspěvky: 37
Registrován: 11 kvě 2005, 02:00
Bydliště: Orlová

#3 Příspěvek od Bronislav »

[quote="Frenky"]Nestačí typ,chtělo by to ještě značku...na příklad Tesla.typ :..aaaa,je to tedy televizor ???Jaké má osazení IO - procesor atd.Může být něco podobného se stejným osazením,to si musíš vypsat.[/quote]
Omlouvám se,ale udával jsem TV-INSPIRA 28IN225S je možné taky,že jsem to nenapsal.jsem tady podruhé a ještě v tom neumím chodit.

Uživatelský avatar
Frenky
Příspěvky: 424
Registrován: 19 dub 2005, 02:00
Bydliště: CZ-MO

#4 Příspěvek od Frenky »

Schemata míval Čertez v Liberci,něco se tam stalo,neberou telefony ??
Jakou máš závadu..?buď jsou vadná ta Elka z Číny,nebo se vymazává
paměť...schema asi nebude normálně přístupné,ale zas tak složité to není.

Uživatelský avatar
Bronislav
Příspěvky: 37
Registrován: 11 kvě 2005, 02:00
Bydliště: Orlová

#5 Příspěvek od Bronislav »

Frenky píše:Schemata míval Čertez v Liberci,něco se tam stalo,neberou telefony ??
Jakou máš závadu..?buď jsou vadná ta Elka z Číny,nebo se vymazává
paměť...schema asi nebude normálně přístupné,ale zas tak složité to není.
No trochu komplikované-údajně se zřítila k zemi,vyměnil jsem obrazovku přešel tišťák a nejde reg.jas,kontrast.VN napětí jede a jsou vidět jen slabé zpětné běhy jo a obrazovku mám jinou byla tam A66QEW 13x49 a dal jsem A66EAK 51x03 nevím jistě jestli to není tím,z obrazovkama ještě nemám zkušenosti tak zatím kluci zkuste poradit dík předem.Bruno

Uživatelský avatar
Bronislav
Příspěvky: 37
Registrován: 11 kvě 2005, 02:00
Bydliště: Orlová

#6 Příspěvek od Bronislav »

[quote="Bronislav"][quote="Frenky"]Schemata míval Čertez v Liberci,něco se tam stalo,neberou telefony ??
Jakou máš závadu..?buď jsou vadná ta Elka z Číny,nebo se vymazává
paměť...schema asi nebude normálně přístupné,ale zas tak složité to není.[/quote] No trochu komplikované-údajně se zřítila k zemi,vyměnil jsem obrazovku přešel tišťák a nejde reg.jas,kontrast.VN napětí jede a jsou vidět jen slabé zpětné běhy jo a obrazovku mám jinou byla tam A66QEW 13x49 a dal jsem A66EAK 51x03 nevím jistě jestli to není tím,z obrazovkama ještě nemám zkušenosti tak zatím kluci zkuste poradit dík předem.Bruno[/quote] No chlapi,podařilo se mi dát TV-dohromady,ale chybí mi na jedné straně 2 cm obrazu je posunut doprava a jelikož nemám orig.ovládač prosil bych o radu jak se můžu dostat aspoň do
servisního menu nebo jak toto upravit,díky zatím.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“