str 6155

Vše co se týká satelitní techniky a dekodérů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
houkal

str 6155

#1 Příspěvek od houkal »

Chtìl bych se zeptat jaké programy v ÈR mohu pøijímat s pøijímaèem Strong STR6155.Získal jsem tenhle pøijímaè ze zrušené firmy bez paraboly a LNB.Tu bych chtìl použít ze staršího analogového satelitu.Nemám k tomuhle pøijímaèi ani návod.Má s tím nìkdo nìjaké zkušenosti ???

Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#2 Příspěvek od jopo166 »

to si neziskal bohvieco :D vsetky co sa vysielaju volne asi zvlada aj emulaci nelegalny prijem ci by si mohol knemu pouzit starsiu parabolu je otazne neviem aku mas ci stredovu alebo ofset stredova ma try uchyty konvertora ofset ma len jedno rameno na konvertor taktie treba vediet aky mas konverot mozno budes musiet obe vymenit ho sem fotky

Návštěvník

#3 Příspěvek od Návštěvník »

jopo166 píše:to si neziskal bohvieco :D vsetky co sa vysielaju volne asi zvlada aj emulaci nelegalny prijem ci by si mohol knemu pouzit starsiu parabolu je otazne neviem aku mas ci stredovu alebo ofset stredova ma try uchyty konvertora ofset ma len jedno rameno na konvertor taktie treba vediet aky mas konverot mozno budes musiet obe vymenit ho sem fotky
Mám ofsetovou parabolu,LNB urèitì bude fungovat.Ale jak bych mohl s tímhle pøijímat kódované programy?Pøijímaè nemá žádný slot na kartu,jen pøipojení pro RS232.Jsem v tomhletom nováèek...

Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#4 Příspěvek od jopo166 »

niektore strongi asi aj tento umoznuje natiahnutie softu ktory us vsebe ma kluce dekodovat zakodovane programy vela ludi vsak do strangou neodporuca tahat nelegalny soft na dekodovanie ale da sa napr. digi otazne je dokedy

Návštěvník

#5 Příspěvek od Návštěvník »

jopo166 píše:niektore strongi asi aj tento umoznuje natiahnutie softu ktory us vsebe ma kluce dekodovat zakodovane programy vela ludi vsak do strangou neodporuca tahat nelegalny soft na dekodovanie ale da sa napr. digi otazne je dokedy
Takže tedy je potøeba nìjaký obslužný program v poèítaèi a potom si to pøipojím pøez ten konektror RS232 co mám na pøijímaèi ?Zatím to ale zkusím jen tak,jestli to vùbec bude fungovat.

Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#6 Příspěvek od jopo166 »

treba ti obsluzny program co sa vola loader ,potom kryzeny kabelnulmodem rs 232 zapojenie 2-3,3-2,5-5, a nahras donho soft nelegalny tim loaderom myslim ze aj kluce nahras seting a kukas.

Návštěvník

#7 Příspěvek od Návštěvník »

jopo166 píše:treba ti obsluzny program co sa vola loader ,potom kryzeny kabelnulmodem rs 232 zapojenie 2-3,3-2,5-5, a nahras donho soft nelegalny tim loaderom myslim ze aj kluce nahras seting a kukas.
OK,nebyl by link pøímo nì nìjaký takovýto web?Já jsem našel jen parabolu.cz
Ty kódy se prý mìní,kvùli pirátùm a když je to legální software,tak se sám nastaví pro nový kód.Je to pravda?

Uživatelský avatar
miroja
Příspěvky: 1779
Registrován: 28 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK, Liptov/Tekov

#8 Příspěvek od miroja »

Podla mojich informacii by na 61xx EMU malo ist,ale osobne overene to nemam.
Keby si nebol anonym, tak by som Ti SW mohol poslat,ale takto? Kam?

Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#9 Příspěvek od jopo166 »

hej 6 typieste asi pojdu ale do 4 by som o netrepal ani nahodou samonacitanie kodu au asi nie aj tak neviem ci nebudes mat problem stym zwe ti bude stale prepisovat zle kody sak uvydis :wink:

Odpovědět

Zpět na „Satelitní technika a dekódování“