Věž PHILIPS FW-R7 hlásí (LOCKED)

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jacobs
Příspěvky: 236
Registrován: 01 pro 2008, 01:00
Bydliště: Novojičínsko
Kontaktovat uživatele:

Věž PHILIPS FW-R7 hlásí (LOCKED)

#1 Příspěvek od Jacobs »

Zdravím všechny machry -borce-koumáky a znalce ,mám takový drobný problém s věží Philips FW-R7 ,jedná se o věž z měničem na 3 CD + CDrekorder,na věži fungují všechny funkce jak tuner pčehravání v CD měniči v CD rekorderu jde normálně nahravat mazat ,zavírat otvírat dysky jen mejde otevřít ani jedna mechanika,při každém otevirání jakékoli mechaniky se vždy psal nápis na dysplay OPEN (otevřít) ovšem nyní píše na dysplay (LOCKED) což znamená podle slovniku (zamčeno ,blokováno ) setkal se stím tady někdo? Manuál jsem prošel od začátku až do uplného konce a nic o takovéto hlášce na dysplay ani slovo.Nevím si stím rady co by tohle mohlo zapřičinit.Dá se tato věž nějak restartovat nebo tak něco? měl jsem ji vyplou ze sítě týden a pořád to samé.Prosím prosím o radu.Děkuji předem za každou radu.či pokus o nápravu.

Uživatelský avatar
ace_ventura
Příspěvky: 267
Registrován: 25 led 2005, 01:00
Bydliště: Praga mater urbium

#2 Příspěvek od ace_ventura »


Uživatelský avatar
Jacobs
Příspěvky: 236
Registrován: 01 pro 2008, 01:00
Bydliště: Novojičínsko
Kontaktovat uživatele:

Veliké díky

#3 Příspěvek od Jacobs »

Try, unit to s/by then press DISPLAY button on front of unit ,ve volném překladu---Zkuste, jednotku s / pak stiskněte tlačítko DISPLAY tlačítka na přední straně jednotky . Tak tento způsob odemčení zabral hned na poprvé mockrát děkuji ,jen se divím že v manuálu taková to informace není.Díky Díky Díky.......

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#4 Příspěvek od keemo »

Len trosku upresnim preklad: "Try, unit to s/by then..." znamena: "Vyskusajte: zariadenie do STAND-BY,potom..."

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“