Sony DVP-S335 a chyba C:13:00

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ypsi
Příspěvky: 399
Registrován: 12 říj 2005, 02:00
Bydliště: Žilina

Sony DVP-S335 a chyba C:13:00

#1 Příspěvek od ypsi »

Vyskytol sa mi tento prehravac na stole s tym, ze hlasi po vlozeni dvd "no disc". Po vycisteni zahnojenej optiky sa zacal spravat rozumnejsie, audio CD cita v pohode, ale po vlozeni dvd chvilu hlada disk a potom zahlasi chybu C:13:00 a nereaguje na ziadne tlacitko mimo eject a on/off. Netusite niekdo co s tym :wink: ?

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#2 Příspěvek od mi-ro »

Je ten disk ve správném formátu, zkrátka jestli přístroj umí typ nahrávky. Systémů je mnoho
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
ypsi
Příspěvky: 399
Registrován: 12 říj 2005, 02:00
Bydliště: Žilina

#3 Příspěvek od ypsi »

Je to sice napalene na DVD -R, ale film, ide v pohode na inych playeroch.

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#4 Příspěvek od KUBO »

MOZNO NEPODPORUJE DVD-R ALE IBA DVD+R

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#5 Příspěvek od dj_Paul »


Uživatelský avatar
ypsi
Příspěvky: 399
Registrován: 12 říj 2005, 02:00
Bydliště: Žilina

#6 Příspěvek od ypsi »

dik,je to vyriesene. Ta stranka asi keca,lebo fakt nepodporuje DVD-R. Originaly a +R idu uz vpoho.

Návštěvník

#7 Příspěvek od Návštěvník »

8O 8O 8O Zdravim Vas Cechoslovaci, tento unikatni prehravac vlastnim a jsem s nim velmi spokojen. A muzu Vas ujistit jedne veci: tento prehravac podporuje CD-R,VCD,DVD+R tak DVD-R.Systemova chyba C 1300 znamena vlozeny disk, ktery ma sirsi palene rozhrani, nez je schopn laser tohoto modelu pojmout.A nebo palene DVDneodbornym zpusobem, kdy leaser nenacte uvodni spousteci data. Pokud mi toutu informaci DVD hlasi jsou 2moznosti: Bud se pokuste Dvd vysunout a znovu zasunout, treba i trikrat, dibre je pristroj i vypnout,..tak z 80procent vzdy tak na poctvrte naskoci a pak jede uz normalne nebo zvolite jiny zdroj palenych DVD.

P.S.: v pripade nejakych nesrovnalosti se ozvete a ten odpurek me fakt pobavil :D :D :D :D :D Ing.Schneiberg

Návštěvník

#8 Příspěvek od Návštěvník »

Zdravim Vas, mam dotaz k tomuto dvd, nemam k nemu manual a za Boha jsem nenasel funkci, ktera prehravac po prehrani dvd po prehrani filmu sama vypne, treba po 5 minutach,ci tak. Casto u dvd usinam, mam naprogramovanou tv a dvd pak hryze az do rana n uvodni nabidce :( pomozte, diky

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “