Program Pinnacle

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
MiSm
Příspěvky: 16
Registrován: 09 úno 2007, 01:00

Program Pinnacle

#1 Příspěvek od MiSm »

Mám nainstalovaný program Pinnacle 9 a na noteboku s monitorem 16 9 se mi nezobrazuje celý obraz programu,chybí spodní část asi jedna čtvrtina a nemůžu s programem pracovat.Jsem naprostý laik,poradí mi někdo?Děkuji.

Uživatelský avatar
mikollar
Příspěvky: 1406
Registrován: 26 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice - okolie

#2 Příspěvek od mikollar »

ani ked maximalizujes okno?

Uživatelský avatar
MiSm
Příspěvky: 16
Registrován: 09 úno 2007, 01:00

#3 Příspěvek od MiSm »

[

quote="mikollar"]ani ked maximalizujes okno?[/quote]Ne,ani to nepomůže,nejde přepnout monitor na 4 3 ?Já nevím jak na to.

Uživatelský avatar
czatlantis
Příspěvky: 1012
Registrován: 10 čer 2009, 02:00

#4 Příspěvek od czatlantis »

jo s tím jsem se taky setkal. Naštěstí jsem to potřeboval asi jen 5minut na jeden úkon a vyřešil jsem to tak, že jsem vypnul ten program, nastavil maximální rozlišení co šlo (1900x?). V obraze jsem se jakoby posouval myší na konkrétní výřez - fyzický rozlišení bylo 1280*800. Pak jsem spustil ten program, rotáhl ho přes celou plochu a snížil rozlišení. Pak se s tím dalo scrollovat nahoru a dolů. Ale teda dlouhodobě se s tím dělat nedá...

Uživatelský avatar
soucek
Příspěvky: 656
Registrován: 24 bře 2005, 01:00

Re: Program Pinnacle

#5 Příspěvek od soucek »

MiSm píše:Mám nainstalovaný program Pinnacle 9 a na noteboku s monitorem 16 9 se mi nezobrazuje celý obraz programu,chybí spodní část asi jedna čtvrtina a nemůžu s programem pracovat.Jsem naprostý laik,poradí mi někdo?Děkuji.
Nahraj novou verzi 14. :idea:

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“