Pořady v TV

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mat100
Příspěvky: 480
Registrován: 04 lis 2009, 01:00
Bydliště: Plzen-jih

Pořady v TV

#1 Příspěvek od mat100 »

Poslední dobou není na co v TV koukat. Ač máme 25 programů na žádném není nic zajímavého. Samé kraviny. Za peníze bych čekal nějaké služby. Zrovna dnes na silvestra . Zapnu televizi a po přepnutí všech programů zase vypínám. Prostě nic.

Máte tento pocit taky ?

Uživatelský avatar
Skay
Příspěvky: 628
Registrován: 22 úno 2007, 01:00
Bydliště: Tábor (jih)
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Skay »

Kdysi před lety...ano.

od té doby už na tu bednu nečučim vůbec. Na netu najdu zpravidla to samé akorát rychleji, bez cenzury a bonusu o domácích mazličcích nehledě na reklamu na nový produkt od pantene...

Uživatelský avatar
mat100
Příspěvky: 480
Registrován: 04 lis 2009, 01:00
Bydliště: Plzen-jih

#3 Příspěvek od mat100 »

Skay píše:Kdysi před lety...ano.

od té doby už na tu bednu nečučim vůbec. Na netu najdu zpravidla to samé akorát rychleji, bez cenzury a bonusu o domácích mazličcích nehledě na reklamu na nový produkt od pantene...

Přesně tak tak jsem šel radši sem na bastlirnu. Jak říkáš.

Uživatelský avatar
dalik
Příspěvky: 305
Registrován: 09 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Hranice

Re: Pořady v TV

#4 Příspěvek od dalik »

mat100 píše:Poslední dobou není na co v TV koukat. Ač máme 25 programů na žádném není nic zajímavého. Samé kraviny. Za peníze bych čekal nějaké služby. Zrovna dnes na silvestra . Zapnu televizi a po přepnutí všech programů zase vypínám. Prostě nic.

Máte tento pocit taky ?
Naprosto. mam satelit na 4 družice, celkem cca 4000 programu včetně EMU, a stejně si večer pustím rádio a koukám na bastlírnu nebo po netu.
Líp už bylo.

Uživatelský avatar
kony2807
Příspěvky: 305
Registrován: 29 črc 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava

#5 Příspěvek od kony2807 »

Výjmečně bývá k vidění na ČT2 slušný a zajímavý dokument , či povedenější sekce "Večer na téma ..." , ale to je asi tak všo , co je koukatelné ! V našich krajinách i veřejnoprávní televize má jisté rysy komercializace , takže natožtak ještě sledovat červenou knihovnu pro masy babiček na TV hovn@ a spol . O zpravodajství raději pomlčme ...
Internet je pro mne více než plnohodnotná náhrada , vyberu si to , co mne zajímá a nemusím být otravován reklamou na akuální přebytky výrobců (jak již bylo zmiňováno), bannery na webech se dají celkem úspěšně blokovat ... V tomto ohledu jsou pozitivní změny odehrávající se u naší jediné veřejnoprávní televize a sic minimalizace komerčních reklamních bloků .

Takže můj závěr ? Kabelovka i satelit zbytečný přepych bez užité hodnoty ... K bedně leda na zajímavý dokument , a jinak raději číst knihy , brouzdat netem , nebo bástlit :)

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#6 Příspěvek od Andrea »

TV fuj. Já už jsem za dnešek stihla Léona (asi podvacáté), The Fifth Element a teď jsem dokoukala Wasabi. Na noc dám ještě něco lehčího, mám tu třeba Wait Until Dark :twisted:

Uživatelský avatar
Skay
Příspěvky: 628
Registrován: 22 úno 2007, 01:00
Bydliště: Tábor (jih)
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Skay »

Andrea píše:TV fuj. Já už jsem za dnešek stihla Léona (asi podvacáté), The Fifth Element a teď jsem dokoukala Wasabi. Na noc dám ještě něco lehčího, mám tu třeba Wait Until Dark :twisted:
jojo The fifth element takovej nezapomenutelnej snímek ale i tak se na něj znova rád podívam. I když je zvláští, že sleduješ tenhle styl. Sice jsi nenapsala jaký to na tobě zanechalo dojem takže nevím jestli se ti to líbilo nebo ne. Totiž většině žen co znám je něco podobného naprosto proti srsti. Ale taková ordinace, ulice... :)

Uživatelský avatar
ceeert
Příspěvky: 105
Registrován: 05 dub 2009, 02:00
Bydliště: Plzen

#8 Příspěvek od ceeert »

S přítelkyní jsme za večer stihli 3 filmy, pak bouchli sekt a chystali se spát. Přepnul jsem na tv barandov a tam se objevil Michael Jackson, tak jsme chvíli zkoumali měsíční chůzi :) a najednou byly 2 po půlnoci...
Ceeert

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#9 Příspěvek od bu2520 »

nj já si pořád říkám, že jsem asi něco prošvihnul, jako mladého mě telka nezajímala, proto že tam dávali pořady pro "staré" a teď zjišťuju, že to na co bych se rád koukal už je zase zastaralé. Jenže se setkávam s řadou mých vrstevníků. kteří čučí na ty zvláštní seriály stylu ordinace a když zjišťuju co je na tom tak baví tak tam vystoupí v pozadí to, že na to kouká celá rodina a sejdou se spolu on si otevře pivo, nebo něco ostřejšího manželka drží mlčí a civí. a ejhle rodinná idyla je na světě. Což po x letém manželsví může mít svou váhu.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#10 Příspěvek od mi-ro »

Demokratická volba pro všechny: vypínač v poloze OFF
..to bude jen ňákej odpůrek

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#11 Příspěvek od Andrea »

Skay píše:jojo The fifth element takovej nezapomenutelnej snímek ale i tak se na něj znova rád podívam. I když je zvláští, že sleduješ tenhle styl. Sice jsi nenapsala jaký to na tobě zanechalo dojem takže nevím jestli se ti to líbilo nebo ne. Totiž většině žen co znám je něco podobného naprosto proti srsti. Ale taková ordinace, ulice... :)
No, Jean Reno je lepší než Bruce Willis, ale jo, líbilo se mi to :wink: S ordinací na mě nechoď, já se doktorů bojim :?

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od Lukas-Peca »

Náhodou, na silvestra se na ČT2 pochlapili, ale je pravda, že jinak byl výborný program na ČRo1 a dokonce se něco našlo i na ČRo6... zhodnocení minulého roku nemělo chybu :D

Uživatelský avatar
souba
Příspěvky: 706
Registrován: 21 led 2005, 01:00

#13 Příspěvek od souba »

Také mám satelit asi 1.000 programů.
Výběr prakticky žádný,přesně jak uvádíte.
Zabíjení,vraždy,kriminální drasťáky,nebo neskutečné slaďáky.
Výchova mládeže k agresívnímu chování perfektní.
Aspoň že Slováci dávají dost často československé filmi na které se dá koukat.
Fandím jim i v tom,že dabované filmy jsou v češtině viz.Četnik atd.
To by dnes u nás asi neprošlo.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#14 Příspěvek od keemo »

Neviem ci som to pisal tu na bastlirne alebo niekde inde,ale TV kartu v kompe zapinam IBA v pripade starsich ceskych filmov a la Burian, Marvan a pod...Inak ma to vobec nezaujima-Zblafy a la Ulice,ordinace,SuperShitStar a.t.d. z toho je mi na G.R.C. Posledny rok,dva to stoji za hovno.

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#15 Příspěvek od bu2520 »

Ale tak co . pro mě byl v loni takový jednooký mezi slepými král Kriminálka Anděl, ano už tam byla cítit americká kaše, ale ješte tam byl ten moment , obyčejnýho českýho policajta . Jonak mi chybí klasické oddechovky kdy nemusím nad ničím moc přemýšlet, a dobro vyhraje. čím dál tím víc to jsou psychologická dramata " osamělých žen na pozadí machistické společnosti" , všimli jste si jak dnes je film žánrově označen třeba romantický thriler, nebo komedie drama. . Česky kočkopes :evil:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“