merac od pana zajice

Problémy s měřícími přístroji, detektory fyzikálních veličin, detektory kovů a další

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
petrikstr
Příspěvky: 120
Registrován: 18 led 2009, 01:00

merac od pana zajice

#1 Příspěvek od petrikstr »

ahojte chcel by som kupit esr merac od zajice ale som zo slovenska pisal som panu zajicovi a on mi odpisal.
ze najvyhovujuci sposob je poslat peniaze v obalke a on mi potom posle stavebnicu.
chcem len vediet ci uz niekto kupoval takto od neho merac ze prv posle peniaze v obalke a on mu potom posle stavebnicu . dakujem :idea:

citacia zmazana
Naposledy upravil(a) petrikstr dne 09 led 2010, 22:58, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »


Uživatelský avatar
renda15
Příspěvky: 624
Registrován: 05 lis 2005, 01:00
Bydliště: Liberec

#3 Příspěvek od renda15 »

Tento způsob jsem sice nikdy nepoužil, ale co se týče Zajíce tak bych se nebál, je seriozní a pošle to určitě.

Uživatelský avatar
petrikstr
Příspěvky: 120
Registrován: 18 led 2009, 01:00

#4 Příspěvek od petrikstr »

nie zeby som chcel setrit ale tam ma bude stat skoro 40eur a unho s postovnim 25 eur :lol:

Uživatelský avatar
renda15
Příspěvky: 624
Registrován: 05 lis 2005, 01:00
Bydliště: Liberec

#5 Příspěvek od renda15 »

petrikstr píše:nie zeby som chcel setrit ale tam ma bude stat skoro 40eur a unho s postovnim 25 eur :lol:
No a vo tom to je !

Uživatelský avatar
petrikstr
Příspěvky: 120
Registrován: 18 led 2009, 01:00

#6 Příspěvek od petrikstr »

renda15 píše:
petrikstr píše:nie zeby som chcel setrit ale tam ma bude stat skoro 40eur a unho s postovnim 25 eur :lol:
No a vo tom to je !



ano mas pravdu :oops:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#7 Příspěvek od EKKAR »

Je ještě jedna možnost - panu Zajícovi zavolat a domluvit si s ním osobní odběr osobou, která jezdí na Slovensko. Ta se zastaví v Pečkách, měřák regulérně zaplatí, strčí do kapsy, převeze přes Bumbálku (Lanžhot-Kúty) a dole v Makově (v Kútoch nebo v Malackách) jej dá na poštu... Případně předá osobně. Sám jsem s ním podobné kšefty několikrát uskutečnil - je to jen o dohodě na termínu. Jedinou otázkou je, jestli pan Zajíc vezme € místo kaček...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
petrikstr
Příspěvky: 120
Registrován: 18 led 2009, 01:00

#8 Příspěvek od petrikstr »

euro vezme tak to pisal eur alebo ceske dakujem vsetkym skusim tu obalkovu moznost .

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#9 Příspěvek od jandu »

Ako myslíš, že sa to obyčajne cez hranice robí? Bankový prevod je do určitej čiastky o ničom - preto to riešim alebo platením v zahraničí v ich mene /maďarsko mám na poštu 14 km, do Polska chodí známy/ a nechávam si to poslať s doporučením domov. Resp. nechávam poslať väčšiu zásielku k známemu v tom štáte - a neskôr si to osobne odovzdáme. A to aj u málo známych ľudí - Zajíc si ale určite hanbu neurobí!
Naposledy upravil(a) jandu dne 09 led 2010, 19:54, celkem upraveno 1 x.
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#10 Příspěvek od BIPOLAR »

petrikstr píše:euro vezme tak to pisal eur alebo ceske dakujem vsetkym skusim tu obalkovu moznost .
Pořád si ale myslím, že p.Zajíc z Tebe velkou radost mít nebude - taky jsi ten dotaz mohl napsat jinak (hlavně bez té citace). Ale je to jenom můj názor. Mám od p.Zajíce několik stavebnic a vždy maximální spokojenost.
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Uživatelský avatar
PavelFF
Příspěvky: 4796
Registrován: 18 úno 2008, 01:00
Bydliště: Brno

#11 Příspěvek od PavelFF »

No, každý příspěvek se dá i dodatečně upravit. Asi není dobré tady citovat soukromou poštu.
Mám od Zajíce tři stavebnice a jsem velmi spokojen. Všechno chodí přesně podle specifikace a na první pokus.

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od jjilek »

Pro placení ze Slovenska (kromě PayPal) je optimální převod na účet ČSOB z pobočky ČSOB na Slovensku. Je to vyzkoušené, rychlé a ne moc drahé cca 3 €. Jen by si naši prodejci, kteří chtějí na Slovensko prodávat, museli zřídit účet u ČSOB. Jiným problémem je zmatek na poště při podávání zásilky. Vyzkoušel jsem dvě pošty - dvě ceny!

Uživatelský avatar
mkat
Příspěvky: 615
Registrován: 22 čer 2009, 02:00
Bydliště: tisovec

#13 Příspěvek od mkat »

Prosim ta petrikstr nemohol by si mi dat kontakt na pana Zajica?Rad by som sa aj ja snim dohodol ohladom stavebnice ESR kondenzatorov.Ja mam urobeny merak podla ARA 8/87 str.286 no nie som snim velmi spokojny.Preto by som to rad skusil s tymto zapojenim. :o :lol:
DIK

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#14 Příspěvek od EKKAR »

Podívej se přímo na "zaječí web" - www.zajic.cz , kontakt tam je přímo uvedený.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
mkat
Příspěvky: 615
Registrován: 22 čer 2009, 02:00
Bydliště: tisovec

#15 Příspěvek od mkat »

Ekkar dakujem.Dohodol som sa,všetko OK

Odpovědět

Zpět na „Měřící přístroje, detektory fyzikálních veličin“