Odinštalovanie DAEMON Tools

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
matus15
Příspěvky: 336
Registrován: 13 pro 2008, 01:00
Bydliště: Prešov

Odinštalovanie DAEMON Tools

#1 Příspěvek od matus15 »

Dobrý deň, mám problém s týmto programom, nainštaloval som si ho kvôli prehratiu nejakých ISO súborov, no už ho nepotrebujem... Počas inštalácie mi vytvoril 5 virtuálnych CD/DVD mechaník. Včera som ho odinštaloval, no hneď sa naskytol prvý problém a to že aj po odinštalácií ostali v "Tento Počítač" všetky virtuálne mechaniky (5), to som vyriešil tak, že som v "Ovládací panel" dal "Nástroje na správu","Správa počítača" a tam som odinštaloval všetkých 5 virtuálnych mechaník... No dnes ráno som zapol počítač a ten hajzel mi už znova nainštaloval tie virtuálne mechaniky do počítača... Prosím poradte...

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#2 Příspěvek od p32 »

Tak ho nainstaluj znova, potom v něm nastav počet virtuálních mechanik na 0 a pak ho odinstaluj. Napřed se zametá a potom vyhazuje :wink:

Uživatelský avatar
matus15
Příspěvky: 336
Registrován: 13 pro 2008, 01:00
Bydliště: Prešov

#3 Příspěvek od matus15 »

Ďakujem za rýchlu odpoveď, ihneď vyskúšam... Ale aj tak ma zaujíma prečo :?: :?: sa to neodinštaluje spolu s programom....

EDIT: Funguje to, síce mi stále ostala jedna mechanika, no to už nespomaľuje počitač tak ako 5. Ďakujem !

Uživatelský avatar
mirosne
Příspěvky: 2806
Registrován: 07 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Blue rock,VK-SR

#4 Příspěvek od mirosne »

Gadzo_z_Presova píše:Ďakujem za rýchlu odpoveď, ihneď vyskúšam... Ale aj tak ma zaujíma prečo :?: :?: sa to neodinštaluje spolu s programom....

EDIT: Funguje to, síce mi stále ostala jedna mechanika, no to už nespomaľuje počitač tak ako 5. Ďakujem !
Čo keby si vyčistil registre?program cc cleaner

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#5 Příspěvek od kevin_mitnick »

virtualni mechaniky se odinstalovavaji pres control panel - add/remove software. To je jediny korektni postup

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“