BigSat S-67

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

BigSat S-67

#1 Příspěvek od RadekB »

Ahojte, dneska me tu donesli tuhle strojovnu, ze nebere CSlinka, no bodejt by jo kdyz to ma Conax, nicmene by to melo jit preflesovat. STahl jsem
loader Upgrade_for_3329c_mcas.exe
a soft
BS_67_CR_3329C_CR_SKY_1.2.87_sp.abs

nicmene nedari se me s prijimacem vubec spojit. Kabel i port je OK, klasicky null modem, kterym bezne flesuju topfieldy, koscomy a co ja vim co jeste.

Je nejaky spec.postup na nahrani toho softu nebo je potreba jinak zapojeny kabel ?

Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#2 Příspěvek od jopo166 »

no tu mas loader skus to znim http://www.golden-interstar.pl/download.php?id=346 hlavne nezabudnij zaznacit alcode + bottloader v loadery tento prijimac je niekedy taky zazrak ze ked ho mas spojiny na zdielanie z opticumom 4060cx co je zazrak podobny jemu tak si sam zneho stiahne soft no samozrejme ked si ho stiahne tak sa zmeni aj identyfikacne cislo softu a potom tam us dostanes len soft z opticuma 4060cx inac ak to nepojde skus ine PC nepitaj sa ma preco proste ked nahravam do tych suniek soft obcas sa stane ze absolutne nechce nahrat soft a na druhom pc bez problemou z inymi satmy take problemi niesu popripade skus vystriedat viacere loadery no tento sat vie potrapit pri nahravani softu :D no samozrejme aj vymena softu za iny obcas pomoze stava sa napr ze jeden loader sa vobec nespoji a druhy us hej
Přílohy
Loader BS-S67CR(2).rar
(162.85 KiB) Staženo 201 x

Uživatelský avatar
dzefo
Příspěvky: 30
Registrován: 17 pro 2006, 01:00

#3 Příspěvek od dzefo »

prosim vas aky tam ide integrovany obvod do zdroja je tam roztrhnuty

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “