Ztratila se ikonka WIFI pripojeni na NTB

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

Ztratila se ikonka WIFI pripojeni na NTB

#1 Příspěvek od jave »

Dole u hodin byla klasicka ikonka bezdratove site. Kamarad ji omylem nebo spise blbosti zakazal a kdyz ji chtel obnovit neni ani u hodin a pry ani v sitovych pripojenich. Resime to jen po telefonu. Je to vubec mozne?? Prosim poradte. Velke diky
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!

Uživatelský avatar
dudo02
Příspěvky: 981
Registrován: 27 úno 2007, 01:00

#2 Příspěvek od dudo02 »

Mne sa tak stratila ikonka na zvuk-ten maly repracik.Tiez som mohol zaskrtavat ako som chcel-jednoducho sa neobjavila.
Nakoniec som to vyriesil preinstalovanim ovladacov na zvuk.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#3 Příspěvek od p32 »

Když otevřeš síťová připojení a najdeš si tam to bezdrátové a klepneš na to pravým tlačítkem myši, tak se ti rozvine výběr. Zvolíš si Vlastnosti a v nich můžeš vypnout i zapnout zobrazování ikonek.
Přílohy
ikonky.jpg
(17.17 KiB) Staženo 39 x

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#4 Příspěvek od jave »

p32 píše:Když otevřeš síťová připojení a najdeš si tam to bezdrátové a klepneš na to pravým tlačítkem myši, tak se ti rozvine výběr. Zvolíš si Vlastnosti a v nich můžeš vypnout i zapnout zobrazování ikonek.
Ale jemu se pry i tam ztratilo. Uz tam ma jen sitovku. No zrejme me nemine nez ze tam dojedu. Zatim moc dekuji vsem
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#5 Příspěvek od keemo »

Toto som riesil po prepnuti na internu sietovku...cez bezdrat v pohode ale na LAN sa proste stracali ikony.Pravdepodobne sa tam daco bilo.Nakoniec som to vyriesil prechodom na OS w7...V ntb je mozne ze ju zakazal nejakou tou klavesovou skratkou-Fn+?? Vtedy ju to zvykne vypnut v BIOS-e a preto ju nikde nevidis.Aspon ASUS to ma takto...

Uživatelský avatar
Roaf
Příspěvky: 13
Registrován: 30 led 2010, 01:00

#6 Příspěvek od Roaf »

Keemo mě předběhl. Již na několika servisech byl problém ve vypnuté WiFině. Fyzické tlačítko, vypinač někde na těle noťasu nebo již zmíněné Fn+....
Jestli se nehrabal v systému, popř. zakázal zobrazení, viz p32, tak sama od sebe nezmizí. Jinak nepíšeš jestli mu jde net. Jde-li, tak ať si stahne Teamviewer- Join a session, tobe pošle ID, heslo a můžeš s pomocí Teamvieweru a Skype se dopátrat problému na dálku bez spotřeby benzínu. Pro BFU je obsluha klienta super jednoduchá a proleze po netu téměř všude.

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#7 Příspěvek od jave »

Ted jsem sem prijel. On mezitim notas vypnul. Ja ho zapnul a ikona tam byla s cervenym krizkem. Povolil jsem to a jede to. Hezky vylet 60 km, ale alespon pokecame. Diky
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#8 Příspěvek od p32 »

To z tebe leze postupně jak z deky. Stačilo říct, že ti chutná :wink:

Jo, zapoměl jsem na to, že nějací exoti si ještě tlačítkem na NB vypnou Wifi.

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#9 Příspěvek od jave »

p32 píše:To z tebe leze postupně jak z deky. Stačilo říct, že ti chutná :wink:

Jo, zapoměl jsem na to, že nějací exoti si ještě tlačítkem na NB vypnou Wifi.
Nechapu. Musel jsem k nemu vykouzlit vylet
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#10 Příspěvek od p32 »

No, že ty dva první příspěvky jsi mohl napsat zároveň. Problém by se dal definovat rychleji.

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#11 Příspěvek od jave »

p32 píše:No, že ty dva první příspěvky jsi mohl napsat zároveň. Problém by se dal definovat rychleji.
Ja to mel zprostredkovane po mobilu a tudiz jsem si udelal vylet a teprve zjistil co a jak. Rozumis?? Sorry vsem
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!

Uživatelský avatar
Roaf
Příspěvky: 13
Registrován: 30 led 2010, 01:00

#12 Příspěvek od Roaf »

Aspoň už budeš vědět jak se příště po telefonu ptát laika. Osobně, když nevymámím potřebné podrobnosti a nejde mu NET, tak v blízkém okolí je taková BIG AKCE "za kafe a na pivo", s vysvětlením jak na problém, podruhé už tahám automaticky příjmový doklad na 250,-Kč s tím, že příště to bude za 500,-Kč. Je zajímavé jak se někteří dokáží rychle učit. Těch 500,- jsem zatím za povolení síťovky neúčtoval, všichni si pamatovali jak na to nebo stačila rada po telefonu. Jen se mi libí jejich výmluvy: Ono to samo, na nic jsem nešahal.

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#13 Příspěvek od jave »

Roaf píše:Aspoň už budeš vědět jak se příště po telefonu ptát laika. Osobně, když nevymámím potřebné podrobnosti a nejde mu NET, tak v blízkém okolí je taková BIG AKCE "za kafe a na pivo", s vysvětlením jak na problém, podruhé už tahám automaticky příjmový doklad na 250,-Kč s tím, že příště to bude za 500,-Kč. Je zajímavé jak se někteří dokáží rychle učit. Těch 500,- jsem zatím za povolení síťovky neúčtoval, všichni si pamatovali jak na to nebo stačila rada po telefonu. Jen se mi libí jejich výmluvy: Ono to samo, na nic jsem nešahal.
Ano mas velkou pravdu. Ja totiz jezdim zadarmo, protoze do nadrze cu..m a muj cas take nic nestoji protoze je prece vikend. On na JETE take dela jen po-pa, ale na druhou stranu je to kamarad.
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“