Panely a panýlky - kde kupujete?

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

Panely a panýlky - kde kupujete?

#1 Příspěvek od EKKAR »

Potřeboval bych radu - nebo spíš nakopnutí správným směrem, protože se už půl hodiny marně snažím vygooglit nějakou prodejnu, kde by mi nabídli náhradní NEZNAČKOVÝ panel pro jiné než koncernové rádio do Škody Roomster. Dávat více jak 1kKč za kus plastu s obdélníkovou dírou pro vsunutí běžného "přes pult" koupeného autorádia s výškou 1DIN (aspoň tolik si řeknou ve značkové prodejně-servisu) se mi teda rozhodně nechce. Navíc bych chtěl tento prostor využít ještě pro instalaci další "vyfikundace", která se mi jinak nikam jinam nevejde tak, aby plnila to co od ní požaduju a zároveň neodporovala předpisům. S koncernovou "parodií" na autorádio se mi to nedaří do daného místa "vmáčknout".
Díky za nasměrování.

Pro lepší názornost - jde mi o tento panel na střední konzoli pod ovládáním topení/klimy:
Přílohy
panel rádia.jpeg
(14.38 KiB) Staženo 58 x
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Basic
Příspěvky: 506
Registrován: 23 pro 2006, 01:00
Bydliště: Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Basic »

Takta to v Chrysleru Voyageru nahradil deskou 1cm vhodné barvy do které vyřezal díru na rádio a vypadá to docela k světu.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#3 Příspěvek od EKKAR »

Ano, Basic - takhle jsem uvažoval taky, ale odkládám si takovou eventualitu až jako poslední možnost řešení, pokud se mi mezitím nepodaří sehnat přímo panel určený pro vsunutí a zajištění pomocí integrovaných západek do skeletu palubní desky. Navíc 1cm tlustá deska by byla asi kapku humpolácká... V originále je to tlakový výlisek z nějakého polypropylénu nebo kterého čerta - síla stěny je kolem 1,5-2mm. Což by mi vyhovovalo, potřebuju, aby tím panelem procházelo krom rádia ještě další zařízení, které nechci mít "utopené" v desce.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Basic
Příspěvky: 506
Registrován: 23 pro 2006, 01:00
Bydliště: Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Basic »

U nás je to samotný panel rádia tlustej 1 cm, takže to vyhovuje. Snad něco na to seženeš :)

Uživatelský avatar
gombik
Příspěvky: 19
Registrován: 09 pro 2007, 01:00

#5 Příspěvek od gombik »


Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od stepa »

Vždyť toho je na internetu plno, namátkou jeden:
http://www.vpcentrum.prodejce.cz/p-783/ ... abiaii-07/
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
ace_ventura
Příspěvky: 267
Registrován: 25 led 2005, 01:00
Bydliště: Praga mater urbium

#7 Příspěvek od ace_ventura »

Jo to bude stejný jako ve Stualarmu, viz.: http://www.stualarm.cz/produkt/10413-is ... omster-07/

Uživatelský avatar
cackler
Příspěvky: 286
Registrován: 17 pro 2007, 01:00

#8 Příspěvek od cackler »


Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#9 Příspěvek od EKKAR »

Dík za tipy, já to hledal jen pod "rámeček" a vyhazovalo mi to samý nesmysly - rámečky ke světlům nebo ozdobné rámečky na palubovku (výdechy ventilace). Odkazy potvrzujou tvrzení, že Room má palubovku shodnou s Fóbijou II. Přitom mám ale pocit, že rámeček na fotce je vyšší než ten v nabídkách. Uvidím - objednám a bude...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Topik
Příspěvky: 106
Registrován: 27 kvě 2008, 02:00

#10 Příspěvek od Topik »

EKKAR píše:Dík za tipy, já to hledal jen pod "rámeček" a vyhazovalo mi to samý nesmysly - rámečky ke světlům nebo ozdobné rámečky na palubovku (výdechy ventilace). Odkazy potvrzujou tvrzení, že Room má palubovku shodnou s Fóbijou II. Přitom mám ale pocit, že rámeček na fotce je vyšší než ten v nabídkách. Uvidím - objednám a bude...
Üplne te chapu ... nikdy holt opravdu nejde najit spravny vyraz pro danou vec co vyhledavas...

Jinak doporucuji STUALARM...

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#11 Příspěvek od EKKAR »

Bohužel, za tyhle problémy může ona proslulá barvitost a mnohovýznamovost češtiny - nglish je v technických věcech mnohem jednoznačnější, jenže žijeme v Česku a používáme Google založený na anglickém "jádru", tak holt musíme očekávat i jisté problémy - další třeba Google Translator a čeština...
Jinak už jsem objevil nedaleko (v Litomyšli) prodejnu ND, kde jsou ochotní mi potřebný panel objednat za zlomek ceny požadované značkovým servisem.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“