DO k ovládání vrat CASALI

Manuály, rady a návody z oboru zabezpečovací techniky a elektrické zabezpečovací signalizace (EZS)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bubo10
Příspěvky: 113
Registrován: 12 dub 2005, 02:00

DO k ovládání vrat CASALI

#1 Příspěvek od bubo10 »

Dobrý den, Kolega ztratil DO systému CASALI A274K (r.v.cca2000)

Jde o to zda lze někde koupit další(popř. i použité), nebo jakou náhradu univerzálním DO
(možnost nakódování - předpokládám, že je několik systému lišících se délkou slova)

Systém dodala fa Hanoka a již ho nemají v nabídce, ani náhr. díly.
Doporučují kopupit nový komplet :?:

Mělo by to být dvoukanál - vrata, brána.

Děkuji.

Prosím admina v případě nevhodnosti dotazu v tomto vlákně o přesun do správného. (já jsem zde podobný problém nenašel)

Uživatelský avatar
mihal
Příspěvky: 1812
Registrován: 06 dub 2005, 02:00
Bydliště: Zilina

#2 Příspěvek od mihal »

Ak sa DO nepodari zohnat, tak podla http://213.92.94.215/geniusg/documenti/ ... 20Rev5.pdf by nemal byt problem doplnit to o iny prijimac s DO a prepojit to.

Uživatelský avatar
bubo10
Příspěvky: 113
Registrován: 12 dub 2005, 02:00

#3 Příspěvek od bubo10 »

Dekuji, tenhle manuál již mám a nové zařžízení je samozřejmě poslední možnost.

Nevíte někdo postup, jak vložit další ovladač? Pokud to tedy jde. Chybí mi tam nějaké tlačítko pro nastavení a v manuálu nic není. Prodejce se tváří, že vše zapoměl (si myslí, že prodá další zařízení - i kdyby byl nejlevnější na světe, tak při jeho přístupu ne - už nikdy nic)

Děkuji.

Uživatelský avatar
vilotv
Příspěvky: 33
Registrován: 29 črc 2008, 02:00
Bydliště: Trebišov

#4 Příspěvek od vilotv »

Ja som montoval iba horman a came,came použiva tiež frekvenciu 433.92MHz a ovladače ma samoučiace.Uči sa ovladač od ovladača,ak ma aspon jeden ovladač je to bezproblemov.My sme ich dodavali podla priania zakaznika aj 5kusov.

Uživatelský avatar
Maca21
Příspěvky: 4
Registrován: 07 črc 2010, 02:00
Bydliště: Doksy

System Casali

#5 Příspěvek od Maca21 »

Dobry den,

bohuzel predpokladas spatne. Kazdy vyrobce dela primace tak, aby se k tomu dali pouzivat jen jeho ovladace. System CASALI se jiz nevyrabi. A ani DO k nim. Jak Ti rekl prodejce a i mihal, tak jedina moznost je zakoupit novy prijimac a DO od jakehokoliv vyrobce. Cena je cca kolem 2500 Kc za ovladac a prijimac. Teda pokud nekdo neprodava stary DO od teto firmy.

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

Re: System Casali

#6 Příspěvek od fero7 »

Maca21 píše:Dobry den,

bohuzel predpokladas spatne. Kazdy vyrobce dela primace tak, aby se k tomu dali pouzivat jen jeho ovladace.
Aj Ty pises "spatne".
Nie je to pravda.

Uživatelský avatar
Maca21
Příspěvky: 4
Registrován: 07 črc 2010, 02:00
Bydliště: Doksy

#7 Příspěvek od Maca21 »

Tak mi rekni, jak to je, kdyz se mylim. Rad se priucim neco noveho :-)

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#8 Příspěvek od fero7 »

Maca21 píše:Rad se priucim neco noveho :-)
To kludne mozes.
Ja Ti v tom branit nebudem.

Uživatelský avatar
Maca21
Příspěvky: 4
Registrován: 07 črc 2010, 02:00
Bydliště: Doksy

#9 Příspěvek od Maca21 »

No a jak to teda je?

Uživatelský avatar
mihal
Příspěvky: 1812
Registrován: 06 dub 2005, 02:00
Bydliště: Zilina

#10 Příspěvek od mihal »

Radiove ovladace k branam od roznych vyrobcov sa s pravdepodobnostou hraniciacou s istotou nedaju medzi sebou menit. Pouziva sa nerovnake pasmo, typ modulacie, kryptovanie, dlzka datoveho slova, vyznam jednotlivych slov. Viem si vsak predstavit, ze sa pouzije do klucenky nejaky standardny Holtek, a tam sa pevny kod nastavy sadou prepinacov. Toto ale uz moc nevidiet, pac prepinace su drahe a Holteky su "obsolete".

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#11 Příspěvek od fero7 »

mihal píše:Radiove ovladace k branam od roznych vyrobcov sa s pravdepodobnostou hraniciacou s istotou nedaju medzi sebou menit.
Neposunies hranicu pravdepodobnosti na opacnu stranu?

Uživatelský avatar
mihal
Příspěvky: 1812
Registrován: 06 dub 2005, 02:00
Bydliště: Zilina

#12 Příspěvek od mihal »

Tak to nejak konkretizuj.

Uživatelský avatar
bubo10
Příspěvky: 113
Registrován: 12 dub 2005, 02:00

#13 Příspěvek od bubo10 »

Páč jsem to tu založil, tak sděluji, že už je vyřešeno (asi 2 měsíce) zakoupením nového systému. Opravdu se to už nevyrábí a servis manuál jsem k stávajícímu nesehnal.

Tak mám doma 2 přijímače s 1 ovladačem a snad se to na něco hodí - dálkový reset něčeho.

Ale jinak se tady do sebe klidně pouštějte - rád si počtu (informace stojí dolar) :lol:
A díky.

Uživatelský avatar
Maca21
Příspěvky: 4
Registrován: 07 črc 2010, 02:00
Bydliště: Doksy

#14 Příspěvek od Maca21 »

A jak se to nakonec vyresilo?

Uživatelský avatar
zeroo_13
Příspěvky: 1
Registrován: 03 bře 2011, 01:00

#15 Příspěvek od zeroo_13 »

Zdravim, máme v práci problém s tímto zařízením, sehnal jsem i návod, ale cizí jazyky mi moc nejdou, neměl by jsi ho v češtině?

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečovací technika“