DVD Sencor SDV-2502

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
xmarty08
Příspěvky: 256
Registrován: 10 črc 2005, 02:00

DVD Sencor SDV-2502

#1 Příspěvek od xmarty08 »

Zdravím všechny, potřeboval bych nějaký typ, jak pokračovat s opravou tohoto DVD. Všechny funkce fungují, DVD se načte, ale obraz jde jen do zelena a lítá přes obrazovku skoro jak NTSC ale vertikálně, i menu přístroje jde takhle, nastavení v SETUPu nic nemění, ono je tam stejně minimum možností. Napětí ve zdroji všechny sedí. Měl jsem to propojené všemi možnými způsoby se stejným výsledkem... Co tak ještě zkontrolovat?.. Díky

Uživatelský avatar
Kocur
Příspěvky: 343
Registrován: 27 bře 2005, 01:00
Bydliště: Loštice

#2 Příspěvek od Kocur »

Kamarád koupil DVD DENVER a po propojení sinčema s TV mu to dělalo něco podobnýho,tak jsem mu doporučil propojit scartem a bylo po prodlému,taky nevím proč to dělalo a myslím že to není normální a měl by to reklamovat,ale ty píšeš že jsi to propojoval všemy způsoby,tak to nebude tvůj problém,ale to jen tak pro zajímavost.
Asi to bude každej druhej kus šmejd dnes ty laciný DVD,já mám taky DENVERa a jsem zatím spokojen.

Uživatelský avatar
xmarty08
Příspěvky: 256
Registrován: 10 črc 2005, 02:00

#3 Příspěvek od xmarty08 »

Tuto už je starší DVD, chodilo v pohodě, večer přehrálo svoje poslední DVD a ráno už nešlo...

Uživatelský avatar
brtnik
Příspěvky: 329
Registrován: 05 říj 2004, 02:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od brtnik »

opravdu sedí všechna napìtí? U tìchto Sencorù èasto odchází elektrolyty ve zdroji, hlavnì na pìtivoltové vìtvi. Pak je tam o pár desetin voltu ménì a dìlá to psí kusy...

Uživatelský avatar
xmarty08
Příspěvky: 256
Registrován: 10 črc 2005, 02:00

#5 Příspěvek od xmarty08 »

No původně tam bylo asi 4,7V tak jsem změřil koník a měl asi 420μF, dal jsem novej, měl přes 480μF a ze zdroje leze 4,85V, to by mohlo být ok, resp. už nevím čím bych ho zvedl...

Návštěvník

#6 Příspěvek od Návštěvník »

ještì to zkus resetovat, nevzpomínám si teï pøesnì postup, ale je to nìjak "držet souèasnì PREV a NEXT, pøipojit k síti a zapnout ze Stand-by". Pokud tu je nìkdo, kdo to ví pøessnìji, snad se ozve...

Uživatelský avatar
xmarty08
Příspěvky: 256
Registrován: 10 črc 2005, 02:00

#7 Příspěvek od xmarty08 »

Tak jsem zkoušel PREV a NEXT, ale nic to neudělalo, když to píchnu do zásuvky, tak hned naběhne power on, tak jestli to třeba nevadí...

Uživatelský avatar
xmarty08
Příspěvky: 256
Registrován: 10 črc 2005, 02:00

#8 Příspěvek od xmarty08 »

Tak je po problému, kdybyste měli někdy taky takový problém, stačí stisknout tl. V-MODE :wink:

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “