Ako urobit prechodku v Eagli

Software potřebné k práci s elektronikou

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pole
Příspěvky: 1487
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

Ako urobit prechodku v Eagli

#1 Příspěvek od pole »

Dobry
Pouzivam Eagle 4.09r
Navrhujem plosak a ako na nom v pripade potreby urobim drátovú prepojku? Je treba zasiahnut do schemy a vlozit tam odpor nulovej hodnoty alebo da sa to dako jednoduchsie priamo v board editore? Dakujem

Uživatelský avatar
toom
Příspěvky: 327
Registrován: 17 zář 2004, 02:00

#2 Příspěvek od toom »

No, jen tak jednoduse ji tam nevlozis. Mas i propojky v knihovnach, nemusis tam davat ty odpory o nulove hodnote. Jinak ja to resim tak, pokud teda nechci delat dvouvrstvou desku, ze sice udelam spoje v TOP vrstve, ale jen "rovne" a ty potom na desce nahradim propojkama. A nebo pokud tam ty propojky chces a nechces je mit ve schematu, tak si zkopiruj soubor .brd a zmen nazev, tim zrusis propojeni se schematem a potom do nej muzes vkladat z knihoven propojky. Doufam, ze jsem to popsal srozumitelne :D

Uživatelský avatar
pole
Příspěvky: 1487
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#3 Příspěvek od pole »

Jasne diky ti toto som nevedel ze ked prepnes do Top vrstvy tak ti to automaticky hodi aj pajkovaciu plosku (asi to budem takto robievat)

A tiez som nevedel ako zrusit vazbu na scemu.:)

Inak nemavies ako sa da kopirovat medzi kniznicami mazat z nich cokolvek a podobne. Ja mam na to take ULPcko ale je to len asi Beta verzia.

Inak Existuje daky novsi Eagle od toho mojho 4.09r? a co ma novsie lachcsie sa s nim robi? diky

Uživatelský avatar
toom
Příspěvky: 327
Registrován: 17 zář 2004, 02:00

#4 Příspěvek od toom »

Tak mezi knihovnama se da kopirovat bez problemu tak, ze si otevres tu knihovnu, do ktere chces kopirovat v editoru knihoven "Library" a v kontrolnim panelu "vyrolujes" knihovnu, ze ktere chces kopirovat, pravym tlacitkem mysi vyber soucastku, kterou chces zkopirovat a klikni na Copy to library a mas ji tam :D Potom uz ji muzes upravovat a menit, jak chces (to plati i ostatnich soucastkach). Jinak ja pouzivam 4.11 , momentalne uz je verze 4.16, rozdily nevim, nezjistoval jsem. Pokud se jedna o informace, tak si myslim, ze se mrkni na www.cadsoft.de , pokud tam nechodis (velka :!: podpora knihoven a jinych veci, doporucuju)

Odpovědět

Zpět na „Software“