Zase se máme na co těšit

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Carel
Příspěvky: 572
Registrován: 16 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumava

Zase se máme na co těšit

#1 Příspěvek od Carel »


Uživatelský avatar
Davidus
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2439
Registrován: 01 čer 2005, 02:00

#2 Příspěvek od Davidus »

tj, zase se vyhodí ty normální set top boxy a nakoupí se 3D, a za chvilku bude 4D a vyhodí se 3D settop boxy, pokrok nezastavíš :lol: co na to má říct akvarel
já svou TV rozebral a díly použil jinde, kdo se má na ty reklamy proložené kousky filmů dívat.

by mě zajímalo jak to bude s těma brejlema, teď bez brýlí na TV nevidim a ještě si budu nasazovat ty 3D??

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#3 Příspěvek od dj_Paul »

budeš mít barevná skla :lol:

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od ZdenekHQ »

Ten okamžik, kdy si člověk sedne večer na terasu a otevře pivo či dá dvě deci vína žádná televize nikdy nenahradí. Bohužel jsou k tomu v poslední době potřeba vaťák a "sněhule" či pláštěnka.

Myslím, že jednou budou vysílat pátnáctirozměrně a já pořád budu mít starou 100Hz CRT a zásobu dobrých českých ČB filmů na DVD.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#5 Příspěvek od keemo »

Mozu vysielat aj 10-rozmerne s datovym tokom 180MBit ale aj tak obsah vysielania bude na :puke:

Uživatelský avatar
Davidus
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2439
Registrován: 01 čer 2005, 02:00

#6 Příspěvek od Davidus »

čím dál větší hov_o v čím dál větším detailu

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#7 Příspěvek od BOBOBO »

Řeči vedete chlapi krásný , ale když přijedu večer na sídliště , tak není byt , kde by bedna neblikala ... Někde mají podle mne i víc než jeden kus v provozu . Horší je , že u nás v hospůdce se objevila osoba od OSY a tak budeme bez fotbalu i bez dalšího sportu .. Nezná na ně někdo fígl ? Zbrojní průkaz nemám a i domácí vězení by mne štvalo .

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#8 Příspěvek od keemo »

Ani sa necudujem-vsade davaju "ulici a ordinaci a panelak" a podobne hluposti a to kazda zenska priam hlta....

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#9 Příspěvek od kejki »

Ne každá a znám mužský, co na to čuměj.

Uživatelský avatar
Vydricak
Příspěvky: 153
Registrován: 18 kvě 2010, 02:00

#10 Příspěvek od Vydricak »

Presne tak ako hovorí Davidus.

Kto sa má na tie reklamy preložené kúskami filmu pozerať? :roll:

Ale zasa na druhú stranu sa nečudujem, keď televízne spoločnosti z reklám žijú.

Najskôr sa treba vžiť do ich role.

Čo by sme robili mi na ich mieste?

To isté.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#11 Příspěvek od EKKAR »

BOBOBO píše:...Horší je , že u nás v hospůdce se objevila osoba od OSY a tak budeme bez fotbalu i bez dalšího sportu .. Nezná na ně někdo fígl ? Zbrojní průkaz nemám a i domácí vězení by mne štvalo .
Už jsem se tady o tom zmínil - pořádnýho hafana k barpultu a jak se "vobjeví vosa", říct "Bročkuuuu, DEJ POZOOOORR...!" - a bude odhmyzováno. Známý to praktikuje léta - chová dva rottweilery (chovný pár) a fena je kupodivu ostřejší než pes - pozná tyhle vši na dálku, jak zjistil, když málem zbourala plůtek u předzahrádky jak vystartovala na neznámýho chlápka na chodníku - a on se následně legitimoval jako kontrolor, jenže i když mu známý říkal "pojďte dál", nepustila ho za branku...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Vydricak
Příspěvky: 153
Registrován: 18 kvě 2010, 02:00

#12 Příspěvek od Vydricak »

kejki - Ja pozerám Ordinaci v růžové zahradě na Nově :wink:

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#13 Příspěvek od Crifodo »

BOBOBO píše:Horší je , že u nás v hospůdce se objevila osoba od OSY a tak budeme bez fotbalu i bez dalšího sportu .. Nezná na ně někdo fígl ? Zbrojní průkaz nemám a i domácí vězení by mne štvalo .
Ten fígl je: platit dle zákona, pak ti dá OSA pokoj. Máme takový zákony, jaké prosadili zákonodárci a zákonodárce máme takové, co si lidi zvolili.
Já naopak upřednostňuju hospody, kde televize není, protože nemám rád, když mi k jidlu vyřvává jakýsi komentátor o situaci na ledě/trávníku a spolustolovníci místo přátelské besedy hypnotizovaně čumí šikmo vzhůru. Je v tom mnoho idiocie.
Radši bych hospůdky, kde nevtíravě hraje jazzík v takové intenzitě, aby se dalo u stolu pohodlně konverzovat. Někdy taky v sále zní zvuk z TV bedny a míchá se napůl s hiphopem z věžičky personálu u barpultu; takový hospody je třeba vyškrtnout z možností jako první.

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#14 Příspěvek od BIPOLAR »

Pánové, koukejte (když už chcete se dívat na TV) na dokumentární nebo přírodopisné kanály - je jich myslím dost. Já osobně na NOVU nebo PRIMU, MARKÍZU či JOJ vůbec nekoukám, právě pro ty reklamy a pokud si chci něco nahrát, tak z ČT, kde je záruka, že film nebude přerušovný přiblblou reklamou. Teď se mi velice hodí že ČT1 začala vysílat " Bratrstvo neohrožených" v HD kvalitě, první díl již mám stažený.
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Uživatelský avatar
kbulda
Příspěvky: 1487
Registrován: 23 říj 2007, 02:00
Bydliště: u Mělníku

#15 Příspěvek od kbulda »

Crifodo píše:Někdy taky v sále zní zvuk z TV bedny a míchá se napůl s hiphopem z věžičky personálu u barpultu; takový hospody je třeba vyškrtnout z možností jako první.
A když se do toho pještě přidá pípání výherních automatů, tak pak je to dokonalý.
Na takový hospody se :toilet:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“