Aký PDF viewer?

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

Aký PDF viewer?

#1 Příspěvek od Duvsan »

Štandard vo Windowse je Adobe Reader. Jeho bonusom, aspoň u mňa, je, že vie rozbaliť i poškodené či nekompletné súbory. Ale je z neho moloch, pomaly štartuje a značne zaťažuje systém. Alternatív je veľa, ale ktorú vybrať? Skúšal som, už neviem naisto, tuším Foxit Reader ??? a nie všetko zobrazil (Adobe reader áno). Máte niekto tipa? Podotýkam, free!!! Vďaka

Uživatelský avatar
czatlantis
Příspěvky: 1012
Registrován: 10 čer 2009, 02:00

#2 Příspěvek od czatlantis »

já používám starší adobe reader (7) a funguje to dobře a rychle

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#3 Příspěvek od Duvsan »

Hej, ale to by som asi musel zakázať aktualizácie, inak budú furt otravovať. Nie je nič porovnateľné; už len pre zmenu?

Uživatelský avatar
mira2830
Příspěvky: 238
Registrován: 05 lis 2006, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od mira2830 »

Pouzivam taky Adobe Reader. Zkus pouzit freewarovou utilitu Reader-SpeedUp. Umoznuje vypnout nepouzivane plug-iny a start programu to docela vyrazne zrychli. Funguje do verze 8.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#5 Příspěvek od keemo »


AmarokCZ
Příspěvky: 2838
Registrován: 20 pro 2006, 01:00
Bydliště: Poličské krystalinikum
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od AmarokCZ »

Rozhodně doporučuji Foxit, Adobe Reader je hrozně línej - a tím nemám na mysli dobu spouštění ale hlavně prohlížení.
Problém s Foxitem jsem nikdy neměl, navíc Foxit ignoruje ochranu PDF-ek, což se mi často hodí...

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#7 Příspěvek od Duvsan »

Ale na stahuj.cz čítam, že sú s ním problémy. Čo X-Change Viewer alebo Sumatra?

AmarokCZ
Příspěvky: 2838
Registrován: 20 pro 2006, 01:00
Bydliště: Poličské krystalinikum
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od AmarokCZ »

Duvsan: jde o to, jestli jsou problémy s ním, nebo jestli je problém v uživateli, což je častější.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#9 Příspěvek od keemo »

Asi tak nejak..jediny problem som zaznamenal pri vyplnani pdf-formulara-nejako si nevedel rady s diakritikou...inak na manualy ako stvoreny- tam nic vyplnat netreba:) maly a rychly,ide snad aj pod w98(niesom isty),nieje pazravy na system ako A.R.Ten mi pride zmatlany ako flash od tej istej firmy :puke:

AmarokCZ
Příspěvky: 2838
Registrován: 20 pro 2006, 01:00
Bydliště: Poličské krystalinikum
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od AmarokCZ »

keemo: já mám ještě jeden závažnější "problém" když jsem dal tisknout stránky "5-7" (napsáno ručně do pole kde si můžu vypsat konkrétní stránky které chci tisknout), tak to do tiskárny poslalo přes 100 000 stránek (pak jsem to stornoval). Takže je nutné použít volbu "page from: xx to: yy".

Uživatelský avatar
Tazman
Příspěvky: 40
Registrován: 11 úno 2009, 01:00
Bydliště: Kaznějov

#11 Příspěvek od Tazman »

Po dlouhém experimentování jsem spokojený s PDF X-Change Viewer.
Celkem svižný,víc funkcí než Adobe Reader

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#12 Příspěvek od Duvsan »

Dám šancu tomuto. Potom ten Foxit a ak neuspeje, tak návratka k Adobe. Ďakujem za rady.

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#13 Příspěvek od Duvsan »

Nahodil som to a pri zoomovaní obraz preblikáva; kým prepočítava, nezobrazuje. Pôsobí to rušivo. Lepšie by bolo, keby pôvodný obraz držal, kým ho neprekreslí ten nový. Dá sa to nejak nastaviť? Asi skúsim ten Format Factory.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#14 Příspěvek od keemo »

@ AmarokCZ: no ja ked som tlacil tak to vzdy bol cely manual...To preblikavanie mi tolko nevadi...

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#15 Příspěvek od BOBOBO »

Jedu na Acrobatu a jsem spokojen . Je fakt , že firma koupila distiler a standart asi před 10ti lety, dnes je u toho 8mička a nabíhají nekontrolovaně . Jen když potřebuji ukládat rozbalené soubory , tak nuceně přepnu na 8 , kde je cesta ukládání značně jednodušší- méně kroků , pro lenochy -pro mne .

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“