ICQ

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Milan10
Příspěvky: 23
Registrován: 09 pro 2009, 01:00

ICQ

#1 Příspěvek od Milan10 »

ahoj, poraďte prosím jak zprovoznit icq 5 nebo jaká je nejlepší náhrada?
Zkoušel jsem icq5 a píše mi to že to nejde spustit protože je to stará verze, a zkoušel jsem icq6 a ta zase nefunguje pod Windows 2000.
Nepotřebuju nic extra, jen ty základní funkce. Díky za rady

Uživatelský avatar
MaTTo
Příspěvky: 528
Registrován: 25 dub 2005, 02:00
Bydliště: Slovakia

#2 Příspěvek od MaTTo »

tak pouzivaj QIP alebo Mirandu .
odkazy na stiahnutie najdes cez google , pouzivat ICQ je ajtak blbost , len same reklamy, stupidny vyzor a nehorazne to zatazuje cely system a bere velmi vela pamete na to aku to plni funkciu .
Ja osobne pouzivam uz dlhe roky vyhradne QIP jak na vsetkych PC tak aj na mobile a spokojnost maximalna nikdy nebol problem .
Doing service for those who do .
Notes : ThinkPad T420 + ThinkPad X220 .
We make the tools, you make them do .

Uživatelský avatar
Davidus
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2439
Registrován: 01 čer 2005, 02:00

#3 Příspěvek od Davidus »

s ICQ i s QIPem brzo zkončím, na netbooku je to ICQ rozletý kam až je vidno a zabírá mi pulku displaye reklamy bych ještě přežil... QIP zase spamuje až hamba, kradou učty, rozesílaj prasárny.. fakt ne děkuji... leda přejít na něco uplně jiného.

Uživatelský avatar
MaTTo
Příspěvky: 528
Registrován: 25 dub 2005, 02:00
Bydliště: Slovakia

#4 Příspěvek od MaTTo »

Tak v tom mas pravdu ochranu proti spamom pouzivam v qip aj v mirande a obcas nejaky spam aj napriek tomu sa objavi ale couz .... v poslednych dvoch rokoch som zacal aj s celou rodinou prechadzat na Skype a momentalne uz tak 60% znamych a takmer cela rodina pouziva vyhradne skype ku komunikacii ci uz sa jedna o chat alebo telefonovanie .
Ak to s ICQ pojde takto dalej tak stratia vela uzivatelov lebo tie spamy a pod. bordel to je nehorazne uz .
Doing service for those who do .
Notes : ThinkPad T420 + ThinkPad X220 .
We make the tools, you make them do .

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#5 Příspěvek od Andrea »

Na Skype už se taky spamuje, čím dál víc.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#6 Příspěvek od rnbw »

Skype je fakt "vyhra". Uzavrety sifrovany protokol, ktory nuti ludi instalovat si tu ich sracku.

Uživatelský avatar
Milan10
Příspěvky: 23
Registrován: 09 pro 2009, 01:00

#7 Příspěvek od Milan10 »

děkuju všem, teď zkouším ten QIP ale nechce to vzít heslo. Měl bych blbou otázku: když jsem kdysi založil účet na ICQ, tak bude fungovat i v tom QIP, nebo musím založit nový?

Uživatelský avatar
Davidus
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2439
Registrován: 01 čer 2005, 02:00

#8 Příspěvek od Davidus »

bude ti fungovat i na QIPu, dokud ti ho qip nezprivatizuje :lol:

Uživatelský avatar
MartinSvozil
Příspěvky: 17
Registrován: 08 pro 2009, 01:00

#9 Příspěvek od MartinSvozil »

Já používám QIP od doby kdy přestalo být podporováno ICQ 5.1 a se zapnutou ochranou proti spamu s ním nemám dodnes žádný problém, takže doporučuju QIP :)

Uživatelský avatar
patt_01
Příspěvky: 514
Registrován: 07 led 2008, 01:00
Bydliště: Brandýsek
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od patt_01 »

A co pidgina? Já jsem s ním spokojenej, nikde žádný reklamy a žádný velký efekty, k těm 2000 by se hodil :)

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#11 Příspěvek od EKKAR »

Jenže pidgin nebere při příjmu českou diakritiku a víš sám, jak to vypadá u Tebe, když se zapomenu a napisu Ti neco hezky cesky vcetne hacku a carek...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
mikollar
Příspěvky: 1406
Registrován: 26 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice - okolie

#12 Příspěvek od mikollar »

Ja pouzivam pidgina ako na Win tak na Linuxe a zatial som nemal problem s diakritkou ak si pisem z ludmi s CR

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#13 Příspěvek od BOBOBO »

Všecny známé mám na Skype . Nové verze se mi si také nelíbí , ale co dělat . Funguje spolehlivě a pro online přenos souboru k nezaplacení .

Uživatelský avatar
Milan10
Příspěvky: 23
Registrován: 09 pro 2009, 01:00

#14 Příspěvek od Milan10 »

můžu mít ještě jeden dotaz? jak rychle vám chodí to přihlašování u ICQ nebo u těch ostatních programů? je to normální když se mi to připojí třeba až napopátý a píše to něco jako - z této adresy jste se připojil už mockrát, zkuste to znovu za x minut, (i když se připojuju poprvé) nebo že čekám půl minuty než to zareaguje?

Uživatelský avatar
patt_01
Příspěvky: 514
Registrován: 07 led 2008, 01:00
Bydliště: Brandýsek
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od patt_01 »

EKKAR píše:Jenže pidgin nebere při příjmu českou diakritiku a víš sám, jak to vypadá u Tebe, když se zapomenu a napisu Ti neco hezky cesky vcetne hacku a carek...
Ta diakritika mi blbne jenom u tebe a možná ještě jednoho kontaktu, jinak u většiny lidí to jde...

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“