Cassida integral

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

Cassida integral

#1 Příspěvek od jave »

Mnozi znate urcite tuto integralku. Vyrabela se tusim v Pardubicich. Podedil ji po me synator a vcera znicil to plexi. Nemate ho nahodou nekdo doma, neby Vy pardubicti nevite zda se jeste nenecha koupit? Moc dekuji
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#2 Příspěvek od BOBOBO »

Tuším družstvo Tvar Pardubice . Problémy se štítkem jsem měl již tehdá . Sám jsem si nový vyráběl . Byly použity tehdá běžné "cvoky" . Člověče ono to ještě existuje ! http://www.tvar.cz/prilby-a-laminace.php

Uživatelský avatar
PavelN
Příspěvky: 274
Registrován: 13 bře 2008, 01:00
Bydliště: Nový Bydžov

#3 Příspěvek od PavelN »

já ji mám taky ale naposled jsem kupoval štítek ve firmě AUTO FORUM HK, ale ta už myslím neexistuje tak zkusit AUTO FORUM Holice, nebo Pardubice, ale bylo to asi před 8 lety. Osobně bych kopil novou a hlavně bezpečnou ty ceny jsou dneska jinde.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#4 Příspěvek od EKKAR »

PavelN píše:... Osobně bych kopil novou a hlavně bezpečnou ty ceny jsou dneska jinde.
O cenách mluvit nechci - ale o bezpečnosti Cassidy ano. V srpnu 1994 jsem ji měl na šišce, když jsem se stal obětí nehody, zaviněné deb.ilním pražským invalidním důchodcem - vyjel mi se svou šáde 105 z vedlejší zprava přímo před mašinu a nedal mi jinou šanci, než do něj z boku narazit, v momentě nárazu cca 45km rychlostí. Nemít tehdy Cassidu, asi bych neměl kousavý, protože tím "obloukem" před xichtem jsem "políbil" jeho hranu střechy - helma vydržela, kousavý jsem si zachoval. Helmu jsem pak bohužel vyhodil, protože se to pro ni neobešlo bez následků - ale krom lehkého otřesu mozku se mé palici tehdá nic jiného nestalo. To se sice nedalo říct o jiných částech těla (mám od té doby 44cm dlouhou nerezovou "památku" v levé holeni, roztříštěné při té havárii na několik kusů), ale co bylo pod helmou, bylo v bezpečí...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“