Countryradio

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Kaca
Příspěvky: 2802
Registrován: 29 lis 2006, 01:00
Bydliště: Hadačka
Kontaktovat uživatele:

Countryradio

#1 Příspěvek od Kaca »

Ahojte Všichni ! V dílně si pouštím Countryradio na amp. mod. na starém zrenovovaném Blaníku protože na frekv. mod. u nás nevysílá. Neví prosím někdo jestli někdy třeba " výhledově " bude v okmrese Plzeň-sever k naladění na FM ?

Díky za případné odpovědi ! Kaca

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#2 Příspěvek od BIPOLAR »

Co Plzeň 102,1 ?
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Uživatelský avatar
Kaca
Příspěvky: 2802
Registrován: 29 lis 2006, 01:00
Bydliště: Hadačka
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Kaca »

Já vím ale Kralovice - nejde. Akorát na SV ale i tak je to k poslouchání z těch elek. Když jsem byl malý a měli jsme dom Blaníka tak se táta bavil s maminkou a ještě do toho hrálo rádio tak bylo rozumět všemu a nikdo se nemusel přemáhat aby slyšel to co chtěl a přesto všechno bylo dobře slyšet i to rádio. Přezto všechno by bylo dobré kdyby to bylo k příjmu i na tom FM.

Uživatelský avatar
Kaca
Příspěvky: 2802
Registrován: 29 lis 2006, 01:00
Bydliště: Hadačka
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Kaca »

Hele sakryš vysíláci, tak se ozvěte !

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#5 Příspěvek od BIPOLAR »

Neměl by jsi místo výtek, poslat E-MAIL do rádia "Country" - tam by ti spíše mohli odpovědět. Můžeš zkusit i "České radiokomunikace".
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#6 Příspěvek od EKKAR »

A s tím "Blaníkem" jdite do zadele - jako by nestačilo, že od července bylo známý východočeský "ó-káčko" neboli "Rádio OK - 93,9" sežráno a přejmenováno na Blaník - jako by někde poblíž nějakej Blaník byl a v něm hnili rytířové... Tři-čtyři roky zpátky nám "Hitrádyjová" síť sežrala orlicko-rychnovskou Metuji, teď už i ókáčko... Fu.ckt už není ani na tom FM co poslouchat.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Jirka »

Už zbylo jen Radio Hey.
*****

Uživatelský avatar
Kaca
Příspěvky: 2802
Registrován: 29 lis 2006, 01:00
Bydliště: Hadačka
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Kaca »

Tyhle stanice které vysílají " rockovou " muziku mě nesmí do baráku. Muzika je muzika a hudba je hudba.
Jirko zdravím ! A nic ve zlém. Zůstanu u AM. Má to svoje kouzlo.


Bipolare, já tam napíšu ale nevěděl jsem jestli tady není někdo kdo by věděl.Promiň !

Ekkare, mám doma tedy ještě restaurovanou Operu, tak ji tam dám místo toho Blaníka. U nás ten Blaník spolknul Rádio Karolínu. Taky jsem byl Nas..... .

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#9 Příspěvek od BOBOBO »

No tak ještě nám tu ekkare jede Hradec .

Uživatelský avatar
Carel
Příspěvky: 572
Registrován: 16 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumava

#10 Příspěvek od Carel »

EKKAR píše:A s tím "Blaníkem" jdite do zadele - jako by nestačilo, že od července bylo známý východočeský "ó-káčko" neboli "Rádio OK - 93,9" sežráno a přejmenováno na Blaník - jako by někde poblíž nějakej Blaník byl a v něm hnili rytířové... Tři-čtyři roky zpátky nám "Hitrádyjová" síť sežrala orlicko-rychnovskou Metuji, teď už i ókáčko... Fu.ckt už není ani na tom FM co poslouchat.
To samé se stalo v Plzeňském kraji s Country/folkovým radiem Karolina.Také "sežrán"Blaníkem. :evil:

Uživatelský avatar
Kaca
Příspěvky: 2802
Registrován: 29 lis 2006, 01:00
Bydliště: Hadačka
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od Kaca »

No vždyť jsem to psal.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od ZdenekHQ »

Já mám všude, kde se v domě může vyskytovat slovo "práce" v dosahu CD či mp3 přehrávač. Na zahradu stačí otevřít garážový vrata a bedny s 12" repráky + PC postačí na pokrytí celé plochy. I když hraju rock, sousedi kupodivu neprotestují.

Rádio se nedá poslouchat, co se týká Hey, to už mě doslova s*re, ale nevím přímo proč. Jen jsem po dvou hodinách poslechu nějakej neklidnější, než obvykle - hlavně mě vadí ty medový hlásky některých moderátorek.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
rtg5273
Příspěvky: 164
Registrován: 24 led 2006, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od rtg5273 »

S tím HEY to mám obdobné. Už jsem ho smazal i v autě z předvolených. Odpoledne tam je strašně nesympatická slečna :( Přeladil jsem na BEAT.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od ZdenekHQ »

To myslíš tu, co kdykoliv se ozve, máš chuť to rádio hodit z okna a co mele hrozný nesmysly ? Podobný věci se mě moc často nestávají...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od Jirka »

Tak zkuste poslouchat v noci třeba Bonton. Břečka, jako na podobných stanicích, den co den. Samý tuc tuc tuc kvík, poskakující kšiltovky (hodilo by se jiné slovo), nebo zpěváci, který u toho tahaj za k..le. Hey je nejmenší zlo.
*****

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“