mikrovlnka tesla convection

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
marie121

mikrovlnka tesla convection

#1 Příspěvek od marie121 »

Zdravím,koukám na to jako blbec.Pokud je kryt odstranìnn vše v poøádku,pokud je nasazen nebo z boku vedle magnetronu a øídícího bloku pøiložím jiný plech zaènou na display pøeskakovat numera a vyhodí to error.Hmm co s tím?Nìjaká indukce,ale na co vázaná.Dík marie121

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#2 Příspěvek od mi-ro »

To máš docela blbý, už jsem to taky jednou měl a myslím že ti utíká někde záření a plechem ho odrazíš do elektroniky. Tam se naindukuje a řádí... zkus měřit únik vln bez krytu. Ale nestrkej tam moc frňák.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
Milan121
Příspěvky: 716
Registrován: 07 pro 2005, 01:00

#3 Příspěvek od Milan121 »

Konečně jsem se k tomu dostal a bádal.Máš pravdu.Kurňa ale co s tím.Kontroloval jsem to doutnavkou (nic jiného nemám).Kolem magn. to svítilo u příruby.Zkusil nasadit jiný magn.ale bohužel.Takže to valí někde jak jsou ty dvířka elmag.
Když je tam dost materiálu tak to stačí pohltit energi a je to dobrý,nic se nevyzařuje,ale když si tam dá trochu polívky tak je to v prd.
Asi tam bude muset ohřívat krůty jako Mr.Bean.
Dík Milan121

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#4 Příspěvek od mi-ro »

Někdy se v ústí vlnovodu uvnitř trouby propálí mikanitová destička a když to jde dál tak to upálí kousek plechu, pak je to silně nepřizpůsobený a ty vlny lezou všude.
..to bude jen ňákej odpůrek

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“