zase ten Jablotron...

Manuály, rady a návody z oboru zabezpečovací techniky a elektrické zabezpečovací signalizace (EZS)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
dac
Příspěvky: 38
Registrován: 27 úno 2009, 01:00
Bydliště: Staré Hobzí

zase ten Jablotron...

#1 Příspěvek od dac »

Čau kucííí, Jablotron JA-63KRG, poplach se zruší tím, že se zadá "dvakrát" uživ. či master. Tak je to správně??? :?:

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#2 Příspěvek od kevin_mitnick »

prvnim kodem zrusis poplach. System zustava aktivni. Druhym kodem vypnes strezeni a deaktivujes ssytem...

Uživatelský avatar
dac
Příspěvky: 38
Registrován: 27 úno 2009, 01:00
Bydliště: Staré Hobzí

#3 Příspěvek od dac »

jasně, tak nějak by to dobře bylo, jenže mě to dělá v opačným pořadí... :) Nejdřív se mi dekóduje, ale poplach je dál, až po druhým zadání se zruší. I komunikátor posílá SMSky takto: 1. objekt odjisten 2. poplach zrusen. Kde je chybka?

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#4 Příspěvek od kevin_mitnick »

dac píše:jasně, tak nějak by to dobře bylo, jenže mě to dělá v opačným pořadí... :) Nejdřív se mi dekóduje, ale poplach je dál, až po druhým zadání se zruší. I komunikátor posílá SMSky takto: 1. objekt odjisten 2. poplach zrusen. Kde je chybka?
Divne, velice divne. To skoro vypada na nejaky mezityp softwaru...

Ale to my tady asi nevyresime. Koukni se do skrine alarmu na seriove cislo master desky (bila nalepka s cislem zacinajicim tusim na DY na prostredni desce do ktere jde i napajeni) a napis chlapum na servisu Jablotronu.

Lukas kroupa@jablotron.cz
Eda fee@jablotron.cz

Uživatelský avatar
dac
Příspěvky: 38
Registrován: 27 úno 2009, 01:00
Bydliště: Staré Hobzí

#5 Příspěvek od dac »

Dobroš, zkusím a pak dám vědět, v čem onen problém spočíval.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečovací technika“