CB President George - problém s CODE

Bezdrátová pojítka, vysílací a přijímací technika, diskuze o VF technice, zařízeních a konstrukcích, konstrukce a parametry antén

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
dalik
Příspěvky: 305
Registrován: 09 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Hranice

CB President George - problém s CODE

#1 Příspěvek od dalik »

Zdravím odborníky,
získal jsem stanici President George, problém je že po stisknutí JAKÉHOKOLIV tlačítka se stanice zapne a začne blikat CODE. Pokud mačkám jakékoliv tlačítko, místo code se objeví 1, pak2, pak 3 a pak zase CODE.Dal by se udělat nějak reset, nebo to opravit? Bezpečnostní kód vím, ale nejde ani nijak zadat.

Nyní jsem zjistil zajímavou věc: Pokud stisknu POWER + PA + DIMMER + PROGRAM, podržím než se stanice vypne, pak pustím POWER a zbytek držím, rozsvítí se displej, 5x blikne code a rozjede se test displeje - rozsvěcují se segmenty atd. Nyní stisknu M1 - a stanice se zapne a běží jak má, vše funguje, až do odpojení napájení. (Na tuto kombinaci jsem přišel náhodou, neodpovídá žádné kombinaci na odblok apod. co jsou na netu). Po vypnutí a zapnutí napájení (zdroje) je zase vše jako na začátku, bliká code...

Poradíte jak dosáhnout toho, abych nemusel vždy stanici takto šíleně odblokovávat? Navíc je pak v základním nastavení, co jsem měl upravené se ztratí.

Díky všem!
Líp už bylo.

Uživatelský avatar
Dikobraz
Příspěvky: 910
Registrován: 17 říj 2004, 02:00
Bydliště: Ostrava

#2 Příspěvek od Dikobraz »

Ahoj u mně je to takhle:
Zapneš zdroj, na stanici se rozbliká codE, stiskneš 4x po sobě tlačítko PROGRAM až znovu zabliká codE stiskneš POWER. Já osobně mám ke zdroji paralelně připojenou gelovku a nemusím pokaždé -kodovat-.

Uživatelský avatar
dalik
Příspěvky: 305
Registrován: 09 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Hranice

#3 Příspěvek od dalik »

Díky! Takhle to jde taky a je to mnohem jednodušší. Btw: nelze to kódování vypnout úplně?
Líp už bylo.

Uživatelský avatar
Dikobraz
Příspěvky: 910
Registrován: 17 říj 2004, 02:00
Bydliště: Ostrava

#4 Příspěvek od Dikobraz »

jedině přeprogramovat ale neznám nikoho kdo už uspěl

Odpovědět

Zpět na „Bezdrátová technika a technologie, VF technika“