chladnicka nemrazi a nechladi

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
katuldakuc
Příspěvky: 1
Registrován: 05 pro 2010, 01:00

chladnicka nemrazi a nechladi

#1 Příspěvek od katuldakuc »

dobry den, koupila jsem novou chladnicku whirpool zapojila jsem ji a asi tyden fungovala normalne. a potom dyz jsem se vratila z prace k memu prekvapeni uz nefungovala. zkousela jsem ji vypojit a po 1 dni jsem ji opet zapojila ale nic se nestalo ani zadny zvuk ze by se rozbehla pouze kdyz ji otevru tak sviti ale to je cele..poradte co to muze byt..dekuji :(

Uživatelský avatar
procesor
Příspěvky: 5284
Registrován: 02 říj 2009, 02:00
Bydliště: PO

#2 Příspěvek od procesor »

V akom prostredí pracuje. Na chalupe ak klesne teplota pod 10°C prestane moja tiež fungovať. Pri automatickom rozmrazovaní sa rozmrazí, ale sa opätovne nezapne na chladenie. Teplotu, pri ktorej sa opäť zapne v chladnej miestnosti nedosiahne.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#3 Příspěvek od rnbw »

Je pokazena. Reklamovat.

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#4 Příspěvek od KUBO »

Jednoznačne reklamovať.Čo viem tak male chladničky Whirpool sa robia v Číne.Neviem ako je to s kombinovanými,ale od Whirpoolu by som už nič nechcel-poruchovosť ich výrobkov podľa mojích skúseností je veľká.
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#5 Příspěvek od Sandal »

Nojo přesně tak.Reklamovat a nachat si vrátit peníze a chtít nejlíp nějakej Siemens.Kupodivu jsou to dobrý lednice.
Lepší jednou ukázat, než desetkrát vysvětlovat :-)

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“