Odkial dobru operu

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

Odkial dobru operu

#1 Příspěvek od tiktak1953 »

Ahojte,potrebujem pomoct,mal som G CHrome a robilo problemy.Niekde som nasiel ze maju s tym viaceri problem.Doporucuju operu.Kamarat stiahol dnes operu z uloz to 10.50 a isla zle ,tak som ju odinstal.Mam Win.XP,mozete mi dat presny link na neaku dobru free operu a postup podrobne skusim ju sam natiahnut.Neake zaklady viem,skor sa venujem opravam.Vdaka za ochotu,Cavte Jano

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »

WTF? To akoze nepoznas www.opera.com ?

Uživatelský avatar
MaTTo
Příspěvky: 528
Registrován: 25 dub 2005, 02:00
Bydliště: Slovakia

#3 Příspěvek od MaTTo »

http://www.mozilla.sk/
stiahni firefox a bude to v pohode ale ak bude robit "problemy" tak popis aj ake lebo vela problemov spôsobuje komponent medzi stolickou a klavesnicou a na riesenie nieje potreba rypat do SW
Doing service for those who do .
Notes : ThinkPad T420 + ThinkPad X220 .
We make the tools, you make them do .

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#4 Příspěvek od Honza_dy »

Chrome už nikdy, mě vydržel 1 den a vrátil jsem se k lišce.

Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

opera

#5 Příspěvek od tiktak1953 »

For boss,asi to bolo z www.opera.com co sme stiahli ,lebo si to pamatam podla Are you pripraveny.Skusali sme aj uloz to aj vselikade inde.tarze som sa pomylil.Ked prehrava video trha obraz a je zly.Lord of the dance bol tiez zly obraz, ked som zadal napr:centrum.sk nenaslo ho.Vsteko tam bolo celkom ime ako ma syn na opere 10. druhom PC vedla izbe.Necham to uz na zajtra,vdaka Vam dvom zatial.Nechcem hocico znovu stahovat,tak ak mozete pomozte, chcem overene nieco.

Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

opera

#6 Příspěvek od tiktak1953 »

Honza vies mi dat presne verziu firefoxu pre Win XP, lebo tych verzii je mnoho a nechcem nieco neuplne alebo velkepre Home verziu.Plati to aj pre operu v.10......kto by chcel pomoct .Zajtra by som hladal a skusil instal.Mozete mi napisat presne postup na IExploreri,velmi Vam dakujem.

Uživatelský avatar
Basic
Příspěvky: 506
Registrován: 23 pro 2006, 01:00
Bydliště: Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Basic »

Kurník stáhni klasickej firefox z www.stahuj.cz

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#8 Příspěvek od keemo »

to zas bude vyzivne vlakno... :roll:

Uživatelský avatar
Hanger
Příspěvky: 110
Registrován: 01 říj 2010, 02:00
Bydliště: Karlovarsko

#9 Příspěvek od Hanger »

Na tom komponentu na stolicce neco bude.. :lol: Mám Chrome už dlouho a nemůžu si ho vynachválit.. :wink:

Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

opera ci firefox

#10 Příspěvek od tiktak1953 »

Pani ,pokial nieco na-insalujem /operu ci firefox/pozeram nastavenia a vela tomu nerozumiem tak to respektujte, alebo nic nepiste.Kedze progr.na pozadi spomaluju PC tak som pozrel podla rad z fora cez vlastnosti az na planovani procesoru-kde bolo ozacene optimalizovat vykon pre PROGRAMY ja som to zmenil na SLUZBY na pozadi.Potom Vyuziti pameti bolo oznacene pre PROGRAMY ja to zmanil na Medzipamet sys. Neviete ci som to spravil dobre alebo zle.Restartol som aj PC.Kto nechce nech neraguje.Mam 57 rokov a chcem sa mnohe este naucit..Opravujem vsetku el.aj ATX zdroje,PC amatersky.Vdaka vsetkym Vam, ktoti ste ochotny bez poznamok mi helfnut!

Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

opera

#11 Příspěvek od tiktak1953 »

"Na tom komponentu na stolicce neco bude.. " Ahoj mozes to rozviet pre laika ,co to je toto vdaka.

AmarokCZ
Příspěvky: 2838
Registrován: 20 pro 2006, 01:00
Bydliště: Poličské krystalinikum
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od AmarokCZ »

Hanger: moje zkušenost je taková, že komponenta na stoličce tvoří drtivou část problémů a "závad". Jinak samozřejmě Chrome je nejlepší, měl jsem od počátku věků Lišku, pak jsem zkusil první verzi Chromu a už jsem nikdy neměl důvod se vrátit, Liška je totiž ukrutně pomalá.

tiktak1953: To, že jsi změnil z PROGRAMY na SLUŽBY a PROGRAMY na MEZIPAMĚŤ je zásadní chyba :!: Obojí nastav zpět na PROGRAMY.

Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

opera

#13 Příspěvek od tiktak1953 »

Amarok vdaka Ti urobim to,ved nemam sa to kde naucit iba z fora.Pozrel som uz aj ine fora a su tam velmi ochotni ludia!!!Takze kto nechce nech .....!CHalani pozor na zdroje, ktore casto znicia M dosku.Aj ked uz su na ceste do pekiel a PC este ide, tak vtedy sa to stane.Ja som pozrel zdroj na mojom testery, ktory som bez vybrania von testol !!! Je aj tu na fore nan link ,lebo je na EDISKu.Sem som ho nevedel dat ,lebo je vela MB a zmensit som ho nevedel.Mnohi ho videli ,dal som vyskusat a je suprovy!!§Ak niekto da email od centrum.sk tak sa pokusimmu ho poslat.Ten ho moze aj tu niekde ulozit ,ked to vie aby ste si nemuseli ztahovat z edisku!Takze nameral som na plus a minus 12V iba necelych 9V.Pocitac sa mi uz pri starte aj zasekol sa a musel som dat restart!!!Chalani viete my napisat ako free stiahnut atx zdroje schemy.Mam rozne navody z rapid ale tomu nerozumiem lebo to piste v svojom jazyku,rozne skratky.Vdaka chalani.

Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

opera

#14 Příspěvek od tiktak1953 »

Amarok vdaka Ti urobim to,ved nemam sa to kde naucit iba z fora.Pozrel som uz aj ine fora a su tam velmi ochotni ludia!!!Takze kto nechce nech .....!CHalani pozor na zdroje, ktore casto znicia M dosku.Aj ked uz su na ceste do pekiel a PC este ide, tak vtedy sa to stane.Ja som pozrel zdroj na mojom testery, ktory som bez vybrania von testol !!! Je aj tu na fore nan link ,lebo je na EDISKu.Sem som ho nevedel dat ,lebo je vela MB a zmensit som ho nevedel.Mnohi ho videli ,dal som vyskusat a je suprovy!!§Ak niekto da email od centrum.sk tak sa pokusimmu ho poslat.Ten ho moze aj tu niekde ulozit ,ked to vie aby ste si nemuseli ztahovat z edisku!Takze nameral som na plus a minus 12V iba necelych 9V.Pocitac sa mi uz pri starte aj zasekol sa a musel som dat restart!!!Chalani viete my napisat ako free stiahnut atx zdroje schemy.Mam rozne navody z rapid ale tomu nerozumiem lebo to piste v svojom jazyku,rozne skratky.Vdaka chalani.Ako sa to semka na nuke posielaju tie obrazky ,mam to z digifotaku.Viem, ze to treba zmensit.Vie to niekto podrobne popisat postup bez komentaru.Co prve ci pripojit subor alebo prochazet.

Uživatelský avatar
MaTTo
Příspěvky: 528
Registrován: 25 dub 2005, 02:00
Bydliště: Slovakia

#15 Příspěvek od MaTTo »

Naco schemu na atx zdroj ? Ak je tam vaznejsia porucha ktorej nepomôze vymena chybnych C tak ho vyhod do smetia tak opravovany zdroj by som do PC uz ajtak nedaval radsej, este vymenit vadne C v pohode ale uz riesit dalej zavady sa vzhladom k cenam zdrojov nevyplati .
Napis radsej co je to za znacku zdroja a hned zistime ci radsej vyhodit .
Doing service for those who do .
Notes : ThinkPad T420 + ThinkPad X220 .
We make the tools, you make them do .

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“