Koupím blok motoru na Babettu 210

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
usporka
Příspěvky: 87
Registrován: 29 lis 2010, 01:00

Koupím blok motoru na Babettu 210

#1 Příspěvek od usporka »

Ahoj,
koupím celý blok motoru(valec,karburátor,spojky,alternátor,převody,ind.cívka,tyristor,atd) na Babettu 210(dvourychlostní), kdyby ho někdo měl prosím nabídněte, na ceně se určitě domluvime.

Uživatelský avatar
vrky
Příspěvky: 1738
Registrován: 28 lis 2004, 01:00
Bydliště: pod Black Mount

#2 Příspěvek od vrky »

Takže celý motor?

Uživatelský avatar
usporka
Příspěvky: 87
Registrován: 29 lis 2010, 01:00

#3 Příspěvek od usporka »

ano celý motor, ta indukční cívka a tyristor by možna ani nemusel být, ale kdyby byl nezlobil by jsem se

Uživatelský avatar
kewin
Příspěvky: 459
Registrován: 21 zář 2008, 02:00
Bydliště: Jižní Morava....
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od kewin »

hm mně by stačil celej karburator :-)original jikov 8-) tež na 210 ku :-)

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#5 Příspěvek od Killroy »

Já vám jí prodám celou, slušně pojízdnou + nějaké drobné ND k tomu přidám zdarma. A můžete se o ní šábnout.. :D Motor je rok po 1výbrusu, nový buben jedničkové spojky, těžké pakny na dvojce + o jeden zub menší kolečko "do tahu". Budu se jí zbavovat a pokud by měl někdo zájem a sám si jí odveze (celou), na nějaké ceně se jistě domluvíme.

Uživatelský avatar
Pavel1953
Příspěvky: 185
Registrován: 01 led 2008, 01:00

#6 Příspěvek od Pavel1953 »

Teda Killroyi, čím Fším ty už neobchoduješ???
P.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#7 Příspěvek od Killroy »

Ale ne, neobchoduju, akorát jí vlastním. Ale uvažuju že bych na ní začal v létě jezdit do práce. Zajdi se podívat až jí budu stavěl na stojánek vedle M. ředitelskýho mercedesa.. :D (aby bylo hned vidět jak si žije řadový plebs..)

Uživatelský avatar
kewin
Příspěvky: 459
Registrován: 21 zář 2008, 02:00
Bydliště: Jižní Morava....
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od kewin »

Take bych jezdil mam sotva ji zajetou ale problem nedaři se mně sehnat nikde karb do toho starej jee prožranej jak cyp :-( proto jinej

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#9 Příspěvek od Killroy »

Doporučuji koupit někde na netu celou, nepojízdnou. Nebude drahá a máš náhradní věci. Cokoliv nového na Babettu je dneska dost drahota. Já sám jsem už do toho vrazil tolik, že už to nedokážu ani spočítat. Výbrus, gufera, všechny spojky už 2x (repas nebrat!), zapalování, zadní tlumiče, řetěz, rozetu, karbec, kohout nádrže, regulátor osvětlení, no prostě pořád něco..

Uživatelský avatar
vrky
Příspěvky: 1738
Registrován: 28 lis 2004, 01:00
Bydliště: pod Black Mount

#10 Příspěvek od vrky »

No kartery za 849,- válec 750,- hlava 410,- pěkný ranec peněz.

Uživatelský avatar
Pavel1953
Příspěvky: 185
Registrován: 01 led 2008, 01:00

#11 Příspěvek od Pavel1953 »

Killroy píše:Ale ne, neobchoduju, akorát jí vlastním. Ale uvažuju že bych na ní začal v létě jezdit do práce. Zajdi se podívat až jí budu stavěl na stojánek vedle M. ředitelskýho mercedesa.. :D (aby bylo hned vidět jak si žije řadový plebs..)
Že bych přijel na kole? To mám!
Pavel

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#12 Příspěvek od Killroy »

kewin píše:hm mně by stačil celej karburator :-)original jikov 8-) tež na 210 ku :-)
Ten původní Jikov se někdy objeví v inzercích na netu a hned je pryč. Jen pro info co stojí nějaká ital. náhrada (nic moc), viz třeba http://www.motojelinek.cz/?p=productsLi ... Karburator . Originál možno objednat třeba na www.plszabo.cz/eshop/karburator-p-3920.html :roll: :roll:

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#13 Příspěvek od Killroy »

Pavel1953 píše:Že bych přijel na kole? To mám!
Budeš mít vlastní stání z druhé strany - po levici mezi Mercedesem a A. Audi.. :D

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“