flexa

Problémy s elektrickým nářadím

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
nxn
Příspěvky: 659
Registrován: 18 dub 2007, 02:00
Bydliště: Turnov

flexa

#1 Příspěvek od nxn »

Zdravím.....tak jsem včera ráno šel do garáže a brousil a najednou z rotoru se urvala vrtulka narvala to do vinutí a konec...tak mě soused dal jinou ale ta má špatný ložiska tak jsem ji rozebral a koukám že to vinutí je takový jako naťukaný od odlétajícího bordelu tak jsem si řek že by to chtělo asi nalakovat ...a v tom je ten problém našel jsem lak ale ten je ředitelnej C6000 a ještě se do něj dává tužidlo tak se bojím abych nezničil tu lakovanou vrtvu co je na těch drátech vinutí a tím neudělal mezizáviťák a kalafunovej lak tam dlouho nevydrží...neví někdo čim to zalakovat ? ...díky :upset:
Poslední slova před smrtí: ''nebojte to je nulák''....Praskla žárovka:''vyměň všechny elity''

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#2 Příspěvek od BOBOBO »

Nešahal bych na to . Lakem to rozvážíš , pokud bude mít účinnou vrstvu . Ta vytvrzená syntetika co na tom je nepovolí i když to přelakuješ .

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#3 Příspěvek od Crifodo »

zahoď tu flexu tak daleko jak umíš a nic na tom neopravuj.

http://www.navratdoreality.cz/index.php?p=view&id=762

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#4 Příspěvek od keemo »

tak toto bolo moc aj na mna...brrrr

Uživatelský avatar
mirosne
Příspěvky: 2806
Registrován: 07 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Blue rock,VK-SR

#5 Příspěvek od mirosne »

To vyzerá na chybu materiálu rezného kotúča.(nejaký šmejd)Ale ako sa takéto niečo môže predávať?Alebo to bola nejaká chyba používateľa?(nepozorné zaobchádzanie?) :nevim: :cry:
Pozdravujem Vás, Miro.

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#6 Příspěvek od ok1hga »

podle těch fotek tam neměl kryt kotouče . . .

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#7 Příspěvek od Crifodo »

mirosne píše:Ale ako sa takéto niečo môže predávať?
ty ses probudil? kde žiješ? neznáš činský prodlužky, polský vypínače a vietnamský adaptéry?

nemám důvod nevěřit, že se sem dostanou padělky co by nikdy neprošly zkušebnou. Jestli se roztrhne rotor a naráz zablokuje při 10.000 toček, s flexou to tak trhne, že to nepřežije ani značkový kotouč. Kryt řeší akorát to, že to nelítá v 360° ale v segmentu. Když je část těla v rovině otevřeného sektoru krytu, je to jedno. Ta energie bude srovnatelná se střelnou zbraní.

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#8 Příspěvek od Andrea »

Nemusí se hned trhat rotor, stačí když se kousne kotouč.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od ZdenekHQ »

Už jsem pár řezných kotoučů takhle sprovodil ze světa - někdy se jen vyštípne, ale občas mě zbude jen ten střední kovovej kroužek. Naštěstí kryt správně kryje. Nejhorší jsou na tohle trubky, jak se to sevře, je s kotoučem konec a člověk může být opatrnej, jak chce...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#10 Příspěvek od BOBOBO »

S určitým vykousnutím se řeže dál .

Uživatelský avatar
mirosne
Příspěvky: 2806
Registrován: 07 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Blue rock,VK-SR

#11 Příspěvek od mirosne »

ty ses probudil? kde žiješ? neznáš činský prodlužky, polský vypínače a vietnamský adaptéry?
Som prebudený dávno a poznám horeuvedené výrobky,len ma to mrzí,prečo musí človek takto dopadnúť.No netreba kupovať šmejdy a možno bude úrazovosť menšia a možno ani nie,keď už aj značkové veci robia ryžožrúti. :cry:

Ja väčšinou kupujem výrobky pod označením ZEBRA,BAHCO,VURTH a som veľmi spokojný a zatiaľ mi neroztrhlo žiadny kotúč.
Pozdravujem Vás, Miro.

Uživatelský avatar
Hanizek
Příspěvky: 364
Registrován: 01 dub 2009, 02:00
Bydliště: Uganda

#12 Příspěvek od Hanizek »

Vzpomněl jsem si teď na kamaráda. Tomu se při řezání kotouč doslova rozpůlil. Jedna půlka zůstala na osce, ta druhá se mu zabodla do lýtka. Nebyl to pěkný pohled...
Síla bez rozumu se vlastní vahou hroutí (Horatius)

Uživatelský avatar
nxn
Příspěvky: 659
Registrován: 18 dub 2007, 02:00
Bydliště: Turnov

#13 Příspěvek od nxn »

Tak jsem ji zpravil ale ty šmejdi na ty kotvě měli tak zalisovaný to ozubený kolečko že když jsem to stahoval tak to uplně praskalo inu žádnej klínek...ale ty šmejdi chtěj snad aby se to ani opravit nedalo
Poslední slova před smrtí: ''nebojte to je nulák''....Praskla žárovka:''vyměň všechny elity''

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#14 Příspěvek od keemo »

nxn píše:ty šmejdi chtěj snad aby se to ani opravit nedalo
vzdy,vsade a za kazdu cenu...

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#15 Příspěvek od bu2520 »

koupil jsem na AUKRU úplně novou pokosovou pilu noell , po třetím řezání dubového hranolku se přestal točit kotouč , ale motor vesele bručel dál . Když mi prodejce neodpovídal tak jsem se do pilky podíval. Jaké bylo překvapení když jsem zjistil že šroubovice na hřídeli od motoru se úplně narovnala a stalo se z ní ozubené kolo :twisted: inu není nad hřídel z ocele. A pochopitelně nad výhodnou koupi :evil:

Odpovědět

Zpět na „Elektrické nářadí“