Autorádio Sony CDX-GT210

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
3zna
Příspěvky: 9
Registrován: 18 led 2011, 01:00

Autorádio Sony CDX-GT210

#1 Příspěvek od 3zna »

Zdravím.V aute mi odišlo autorádio Sony CDX-GT210 samozrejme pol roka po záruke.Neviem čo sa stalo ale neukazuje mi displej.Všetko mi funguje cd,rádio,ovládanie,zvuk,len ten displej.V manuáli som našiel funkciu DIM/jas displeja/ no nič to nerobí.Rozobral som panel no nič som tam nezistil.Je tam IO LC75836.Na nete som zháňal datasheet ale nenašiel som.Môže to byť displej alebo IO.Napätia som meral,nejaké tam idú no neviem aké majú byť.Schému som na nete našiel ale za doláre,tak som ju nestiahol.Prosím poradte.

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#2 Příspěvek od KUBO »

skus stiahnut odtial. dolu mas volbu GET MANUAL,môzes stahovat s tejto stranky iba 2 manualy denne
http://elektrotanya.com/sony_cdx-gt210_ ... nload.html
treba sa trocha viac snazit
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
3zna
Příspěvky: 9
Registrován: 18 led 2011, 01:00

#3 Příspěvek od 3zna »

Schému som stiahol a všetky napätia mi sedia,skontroloval som tranzistory,odpory,diody atď.ostáva už len IO a Displej.Ako to skontrolovať.Kamarát ma také isté.Skúsil som jeho panel všetko Ok,lenže mi ho nechce požičať na porovnanie.Dá sa niekde zohnať
predný panel alebo samotný DPS funkčný.

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#4 Příspěvek od KUBO »

možno bude sediet aj tebe teraz je jeden na predaj tu:
http://elektro.bazos.sk/inzerat/6206815 ... -GT200.php
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
3zna
Příspěvky: 9
Registrován: 18 led 2011, 01:00

#5 Příspěvek od 3zna »

Porovnal som schémy zapojenia GT-200 a GT 210.Na paneli 210 nie je zapojený pin 10 u 200 je a ide to už z hlavnej dosky.Dalo by sa doložiť súčiastky a potom by to by dúfam šlo,je tam aj iný IO ale malo by to ísť.Panel by skôr pasoval na GT-262 asi bez úpravy.Zatiaľ vďaka ešte skúsim niečo pozhnať.

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“