DW CS4 inLine

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
lukas555
Příspěvky: 165
Registrován: 17 dub 2010, 02:00
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

DW CS4 inLine

#1 Příspěvek od lukas555 »

Dobrý den, chci si vytvořit webové stránky a známý mi doporučil abych při výrobě dam nastavil funkci inLine (prý to udělá že mi část stránky zůstane a po kliknutí do menu se změní jen část stránky), používám program dreamweaver CS4 v češtině. Prosím o radu vůbec nevím jak se to dělá, prosím v důkladně vysvětlit, vůbec tomu nerozumím.
Předem děkuji.

Uživatelský avatar
Gringo_Joe
Příspěvky: 488
Registrován: 09 led 2010, 01:00

#2 Příspěvek od Gringo_Joe »

zalezi na tom, jak moc znas HTML.. To co popisujes se da udelat napriklad pomoci <frames>, i kdyz je to trochu primitivni.. Frames se daji nahradit pomoci CSS, ale je fajn to umet, nez si to nechat od nekoho napsat

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#3 Příspěvek od p32 »

Klidně si udělej stránky v čem chceš. Samozřejmě nejhorší je dělat je ve Wordu a podobných "programech" jako Dreamweaver CS4 atd. Výsledek tedy uděláš, ale opravovat a předělávat na lepší ti dá tedy fušku.
Rámce je také hnus používat, ale pro začátek to pomůže i když je lepší přejít rovnou na css a divy. Mrkni se na www.webzdarma.cz do diskuse a na www.jakpsatweb.cz
Z kódu, co teď vymyslíš, tak uděláš nakonec 10x menší a přitom 10x rychlejší kód v html, budeš tomu víc rozumět a lépe připojíš něco v PHP nebo Javascriptu.

Uživatelský avatar
PCmaniac99
Příspěvky: 749
Registrován: 07 úno 2008, 01:00
Bydliště: Jablonec nad Nisou

#4 Příspěvek od PCmaniac99 »

mně na začátky a občasné úpravy a pokusy s webem stačil PSPAD což je editor určený pro práci s HTML a PHP.. Jinak začínal jsem nejprve s html, potom jsem zabrousil do CSS a pak jsem toho nechal a kamarád pokračoval dál až k PHP

Uživatelský avatar
pigeonit
Příspěvky: 320
Registrován: 18 črc 2009, 02:00
Bydliště: Pha Smíchov

#5 Příspěvek od pigeonit »

Jo starý dobrý rámy a obyč html. To panečku ty stránky lítaly. Dnes samá chytristika, skripty, fleše a je to čím dál pomalejší humus. Už jen většina dnešních URL je na :barf: . Psát ty adresy třeba někam do novin či časopisu je nádherný.

Jinak bych tedy taky řekl, že rozepisovat se tu nikdo nebude, bo to bude na dlouho. Takže šup na zmiňovaný www.jakpsatweb.cz a číst, je to tam vysvětlené dobře.... :wink:

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“