Preprom 02

Diskuze a poradna o programátorech a programování různých obvodů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
hercikp
Příspěvky: 143
Registrován: 15 bře 2010, 01:00

Preprom 02

#1 Příspěvek od hercikp »

Dobrý den , dostal jsem od kamaráda preprom 02 ale na programování PIC je nutný konvertor MCU1 nemá někdo schema ?Nebo rada , no ne taková že vyhoď to...

Uživatelský avatar
kelley
Příspěvky: 192
Registrován: 04 led 2008, 01:00
Bydliště: Brno

Re: Preprom 02

#2 Příspěvek od kelley »

Tyhle redukce jsou bohužel už nesehnatelné a když ještě byly, byly dražší než samotný programátor... Ale nevyhazovat ! Když tak aspoň prodat. A nebo s ním můžeš cvičně programovat EPROMky a FLASH EPROMKY, to Preprom 02 zvládne i bez redukce :D . Já bych k němu zas potřeboval redukci na PROM 74188/287/571 a na MHB8708. A taky mám nejspíš smůlu :(

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#3 Příspěvek od rnbw »

Tie ceny Elnecu ma vzdy fascinovali... Co vlastne tie redukcie obsahovali - nedalo by sa to postavit (skopirovat)?

Uživatelský avatar
Jiri_REZEK
Příspěvky: 165
Registrován: 02 bře 2007, 01:00
Bydliště: Ostrava-Výškovice
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Jiri_REZEK »

Já právě tenhle Programátor stále používám k plné Mé spokojenosti. Ale sehnat v dnešní době k němu jakejkoliv adapter je holej nesmysl.Psal Jsem přímo do Elnecu a bylo Mě sdělen totální blábol,že vod Preprom-2 veškerou dokumentaci zlikvidovali ! Já konkrétně sháním Origo-Adapter abych mohl programovat 16ti bitové Epromky.Také bych si jej vod někoho rád zapůjčil na zkopčení. Různejch Adaptérů tady mám habaděj a právě i ten na PICky.
EXA

Odpovědět

Zpět na „Programování PIC, ATMEL, EEPROM a dalších obvodů“