Není tu někdo z okolí Liberce nebo Děčína ?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Basic
Příspěvky: 506
Registrován: 23 pro 2006, 01:00
Bydliště: Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Není tu někdo z okolí Liberce nebo Děčína ?

#1 Příspěvek od Basic »

Měl bych takovej dotaz jestli tu není někdo z okolí Liberce nebo Děčína. Potřeboval bych z Děčína něco odvézt. Nejde ani tak o odvoz jako o vyzvednutí, dál už bysme si to vyřešili spolu, ale tamten člověk co chce mít co nejdřív z krku a mě na té věci dost záleží, poštou se to poslat nedá. Díky.

Uživatelský avatar
honza637
Příspěvky: 526
Registrován: 03 pro 2004, 01:00
Bydliště: Sezimovo Ústí
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od honza637 »

A oč jde? Něco tajného nebo nelegálního? Uživil bych trochu plutonia :wink:
Je to jen technická otázka aby se ti neozval někdo kdo má kolo nebo mopeda
Kolik serverů jsi zničil, tolikrát jsi adminem.

Uživatelský avatar
Basic
Příspěvky: 506
Registrován: 23 pro 2006, 01:00
Bydliště: Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Basic »

Je to anténa, tudíž to chce někoho se zahrádnou na střeše auta nebo přívěsem. Sháním někoho kdyby selhal můj odvoz.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#4 Příspěvek od EKKAR »

S Tebou už bych po jisté nedávné zkušenosti nedoporučoval nikomu se dohadovat o dovozu čehokoliv kamkoliv - ani lejty septiku na pole. Zájemcům detaily po SZ.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Basic
Příspěvky: 506
Registrován: 23 pro 2006, 01:00
Bydliště: Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Basic »

Klidně to napiš sem a až budeš důchodce jako můj známý taky nebudeš zdráv. Další problém vidím v tom že ta osoba ke které jsme měli jet "nějak nekomunikuje". A ještě bych napsal proč jsem já nemohl, ale vysmáli byste se mi. Prej za rok až si uděláš řidičák je mi to jedno, ale teď tě nikam v takovým počasí nepustím abys jel s cizím chlapem na druhej konec republiky když jsem tatovi řekl že známej nemůže kvůli zdravotním problémům.

Uživatelský avatar
mtajovsky
Příspěvky: 3694
Registrován: 19 zář 2007, 02:00
Bydliště: Praha

#6 Příspěvek od mtajovsky »

EKKAR << Co to je lejty :?: Nějak mám mezery ve vzdělání :)

Basic << ani se tátovi nedivím. Já bych vás taky nepustil.

Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#7 Příspěvek od pepik9 »


Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#8 Příspěvek od EKKAR »

Basic - protože když jednou řeknu pojedu, tak si za tím stojím. Člověk s nickem "sanitka", který tady v prosinci nabízel věci z pozůstalosti, jednoduše nesedí denodenně u kompu a nehlídá, kdy mu od koho přišel mail nebo SZ. Na smsku odpověděl vždycky ještě ten samý den. To k té komunikaci. A když jseš nezletilec a musíš se na dovolení ptát fotříka, pak nechápu, co děláš na Aukru a podobných webech. Nesváděj to na nemocnýho kámoše - ten nic nesliboval. Kdybys to řekl hned na začátku, že Tě rodičovstvo nepustí, o nic by nešlo. Takhle ses týden vykrucoval jak lustrhák z futer, než to z Tebe vylezlo jak z chlupatý deky.

mtajovsky - "lejty" = 2. pád podstatného jména "LEJTA" neboli hnojník, senkruvna a jak jinak ještě lidově povoz, sloužící k vyvážení močůvky a podobných kapalných odpadů s pomocí koňského potahu na pole - dnes nahrazen motorizovaným "hovnocucem".
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“