LCD Philips 42PFL7403D, nový zdroj ?

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
iggi
Příspěvky: 14
Registrován: 05 úno 2007, 01:00
Bydliště: Valdice

LCD Philips 42PFL7403D, nový zdroj ?

#1 Příspěvek od iggi »

Zdravim všichni! Ne poradil by mi nekdo kde bych koupil novy zdroj power supply 3104 313 61935B<A> k tomuto LCD Philips 42PFL7403D, puvodni zdroj opravovat nema cenu, předem dekuji za každe dobre slovičko.

Uživatelský avatar
ok1xgi
Příspěvky: 956
Registrován: 15 úno 2009, 01:00
Bydliště: Soběslav

#2 Příspěvek od ok1xgi »

Kde ho sehnat nevím, ale proč se do ně nepustit. Kdyžtak někde vyštrachám schéma celý TV.
Poslední slova před smrtí - Tam není víc jak 12 voltů.

Uživatelský avatar
iggi
Příspěvky: 14
Registrován: 05 úno 2007, 01:00
Bydliště: Valdice

#3 Příspěvek od iggi »

No , dekuji za odezvu, ale jako mam nejakou skušenost se spinanymi zdrojema od Philipsa, šance opravit 15 procent....
A schema nahodu ja mam, mužu poslat na SZ.

Uživatelský avatar
Burajko
Příspěvky: 1803
Registrován: 21 srp 2009, 02:00

#4 Příspěvek od Burajko »

Daj foto zdroja
Už druhý krát strihám a furt je to krátke

Uživatelský avatar
PavelN
Příspěvky: 274
Registrován: 13 bře 2008, 01:00
Bydliště: Nový Bydžov

#5 Příspěvek od PavelN »

Ahoj zrovna mám na stole stejný typ lcd, ale zde byla vada na zákl. desce. Po zapnutí zavrčel zdroj, jako když jde do zkratu a zjistil jsem že je vada na 12v větvi na MB, byl v háji FET(v pouzdře 8nožičkového malého smd), po výměně si zdroj zdravě zamklaskal ale deska se nerozjela. Fet odešel po dvou najetích zdroje. Došlo na výměnu MB ale tv stále nejede, ikdyž zvuk najetí jak u zdroje tak u desky je v pořádku. ZDroj dává 3,3v, dostane 2,5v stn-by a 12v najede ale během vteřiny jej nějaká ochraná vypne. Na zdroji jsem nenašel nic co by nasvědčovalo jeho vadě. TV vždy 2x zabliká mezi 3sekundovým itervalem.

Uživatelský avatar
PavelN
Příspěvky: 274
Registrován: 13 bře 2008, 01:00
Bydliště: Nový Bydžov

#6 Příspěvek od PavelN »

Tak opraveno , kouknul jsem ještě do servis.info a tam píšou při blikání jako chyba 2 ( pří výměně MB zapnout se zadním deklem a připojenými reproduktory - sem snad u žádného jiného výrobce neviděl).

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“