Servis_Protek 6504

Problémy s měřícími přístroji, detektory fyzikálních veličin, detektory kovů a další

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Venda
Příspěvky: 431
Registrován: 22 bře 2006, 01:00
Bydliště: Na soutoku Labe a Orlice

Servis_Protek 6504

#1 Příspěvek od Venda »

Zdravím všechny, mám tenhle analogový 40MHz biják a jeden kanál mi zobrazuje špatně, z čistýho obdelníku skoro trojuhelník i při nízkých frekvencích (KHz). Je firemní takže ho rozdělávat nebudu, nevíte o firmě nejlíp z okolí HK, která tyhle mašinky dělá?

Pokračování: Takže se mi ozvali z Metravoltu a od Hese, oprava přibližně 3-45oo,- + DPH. Čekal jsem tak poloviční cenu takže se do toho kouknu, jestli to nedělá jenom nějakej kondík se svodem nebo ztrátou kapacity, neřešil jste někdo podobný problém? díky.

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Habesan »

Tvůj zaměstnavatel je ochoten zaplatit za opravu, případně to nechat opravit svým zaměstnancem???

Šťastlivče. V malé firmě by se nenašel čas ani peníze na takovou akci, a ve velké firmě by ho radši ekologicky zlikvidovali, pro jistotu, za pomoci krumpáče...

Uživatelský avatar
Venda
Příspěvky: 431
Registrován: 22 bře 2006, 01:00
Bydliště: Na soutoku Labe a Orlice

#3 Příspěvek od Venda »

Nejsme moc velká firma, o případným zaslání na servis si rozhodnu sám. Ale moc se mi nechce při dnešních cenách nových škopků, dávat 4-5 tisíc za opravu jetýho a už i trochu vysvícenýho přístroje.
Říkám si, že když má jeden kanál dobrej a můžu při měření porovnávat, je škoda se do něj nepodívat. Chystal jsem se ho teď o víkendu rozdělat, ale nějak nevyšel čas.

Uživatelský avatar
ohryzek36
Příspěvky: 2369
Registrován: 24 pro 2008, 01:00
Bydliště: Zlínsko

#4 Příspěvek od ohryzek36 »

Kdyby ti to pomohlo, tak na http://www.eserviceinfo.com/ je schéma Proteku 6502 - vypadá to na stejný osciloskop, jen s časovkou do 20Mhz :wink:

Odpovědět

Zpět na „Měřící přístroje, detektory fyzikálních veličin“