Nokia 5230 touch screen

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Karbus
Příspěvky: 57
Registrován: 28 říj 2008, 01:00

Nokia 5230 touch screen

#1 Příspěvek od Karbus »

Dobrý den,
mám takový problém, dneska mi nokie upadla na zem/jo sem 🤐/ a přestal jít dotykový displej. Jinak funguje normálně. Myslíte, že by to mohlo být tím touchscreenem? Na Aukru se dá levně sehnat, takže by mě zajímalo, jestli to má vůbec smysl.
Díky moc za rady.

Uživatelský avatar
Basic
Příspěvky: 506
Registrován: 23 pro 2006, 01:00
Bydliště: Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Basic »

Mám stejnej mobil a možná podobnej problém. Párkrát mi spadl (ten plast před displejem oproti iPhone 4 fakt nic moc), no a hrozně špatně reaguje posuvník na odložení buzení. Na to že je necelý 3 měsíce starej čekám kdy se ještě víc rozesere.

Uživatelský avatar
vladodyno
Příspěvky: 704
Registrován: 25 úno 2010, 01:00
Bydliště: Moravský sv. Ján, Slovensko

#3 Příspěvek od vladodyno »

Skús rozobrať, odpoj flex kábel od dotykovky a znovu pripoj. Zlož a vyskúšaj. Možno pomôže :?:

Uživatelský avatar
Karbus
Příspěvky: 57
Registrován: 28 říj 2008, 01:00

#4 Příspěvek od Karbus »

jj hned jdu na to

Uživatelský avatar
Karbus
Příspěvky: 57
Registrován: 28 říj 2008, 01:00

#5 Příspěvek od Karbus »

Tak nic:-( Já jen doufám že to nebude v desce :-(

Uživatelský avatar
Philip_Fry
Příspěvky: 1538
Registrován: 01 zář 2010, 02:00
Bydliště: Trutnov

#6 Příspěvek od Philip_Fry »

Basic píše:Párkrát mi spadl (ten plast před displejem oproti iPhone 4 fakt nic moc), no a hrozně špatně reaguje posuvník na odložení buzení. Na to že je necelý 3 měsíce starej čekám kdy se ještě víc rozesere.
A přesně takhle vznikají legendy o tom, jak jsou Nokie (SE, Samsungy, LG, Apple atd) poruchové krámy. Co se lidi ku*va divíte, když s tím mlátíte o zem??? :roll:

Jinak, Karbusi, digitizér na 5230 se prodává na ebay nový za 7USD i s poštovným, tak to řešíš? Kup ho, vyměň a uvidíš.

Uživatelský avatar
Karbus
Příspěvky: 57
Registrován: 28 říj 2008, 01:00

#7 Příspěvek od Karbus »

Však já netvrdím, že by to byl šmejd! Ten telefon je super, tohle byla prostě nehoda. Já vím, ale z Ebay to prijde kdoví kdy, a telefon potřebuju nutně k práci /maily apod/, tak skusím zalovit v českejch obchodech, snad mi to někde v servisu prodají.

Uživatelský avatar
dousam
Příspěvky: 7
Registrován: 30 říj 2006, 01:00

#8 Příspěvek od dousam »

Zdravím. Jelikož ti to spadlo na zem tak si myslím že prasklo nějaké BGA pokud má dotyk pohledově v pohodě tak to tím na 90% nebude.. Jinak doporučuji servis DP-comtel. Výborný ceny oprav.

Uživatelský avatar
Karbus
Příspěvky: 57
Registrován: 28 říj 2008, 01:00

#9 Příspěvek od Karbus »

Po delší době jsem sed k tomu dostal a asi to bude tak jak říká Dousam, výměnou se nic nezměnilo. Asi nakonec koupím nový :-( protože oprava je asi nemožná.

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“