Aiwa NSX-V900 závada cd

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kanys
Příspěvky: 67
Registrován: 18 pro 2005, 01:00

Aiwa NSX-V900 závada cd

#1 Příspěvek od kanys »

prosím zkušené opraváře o radu k této závadě. cd mechanika spolehlivě načte,po zmáčknutí play začne cd hrát někdy hned ale ve většině případech až po cca 1minutě(časy se různě mění).Když už cd hraje tak přehraje spolehlivě celé cd ale běda jakmile zmáčknu pause nebo chci přeskočit na jinou stopu....zase musím čekat tak minutu než začne hrát.Někdy je to třeba po 10vteřinách,Někdy se nedočkám vůbec. V přístroji je nový laser KSS213B. všem předem moc děkuji

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#2 Příspěvek od Raptor181 »

Mam presne tuto vezu. Ked sa menila optika vymenil si aj pasikovy vodic k nej?
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
kanys
Příspěvky: 67
Registrován: 18 pro 2005, 01:00

#3 Příspěvek od kanys »

laser včetně páskového vodiče jsou nové, měřil jsem i kapacity v napájecí části i tam jsem nenašel žádnou závadu.........jakmile se cd dostane do stavu play tak již přehraje spolehlivě celé cd,dám-li pause zůstane i po znovu play stále v pause. Posunu-li na jinou stopu laser správně najede,na displeji se zobrazí správná stopa ale cd je stále v pause a nejde spustit.Někdy se spustí tak za 10 - 60 vteřin nebo vůbec :(

Uživatelský avatar
toom
Příspěvky: 327
Registrován: 17 zář 2004, 02:00

#4 Příspěvek od toom »

Zkus vymenit mikrospinace, ty delaji pekny skopiciny, pokud maji svod a nebo prechodovy odpor.

Uživatelský avatar
kanys
Příspěvky: 67
Registrován: 18 pro 2005, 01:00

#5 Příspěvek od kanys »

tak mě ještě napadlo dát druhý laser (objednal jsen v AME dva kusy) a hle....cd šlape jako hodinky , že by poslali ze dvou kusů jeden vadný mi vůbec nenapadlo. :D

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“