Komunikace PC - mobil

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
oprtel
Příspěvky: 46
Registrován: 04 pro 2005, 01:00
Bydliště: Praha

Komunikace PC - mobil

#1 Příspěvek od oprtel »

Zdravím všechny a prosím o radu. Mám mobilní telefon Sony Ericsson T630 a datový kabel USB Cable DCU-11. Bohužel se mi daří jen jednostranná komunikace, z PC do mobilu. Rád bych si do PC natáhnul obrázky a zvuky, ale moje znalosti v tomto ohledu jsou omezené a po několika pokusech jsem to vzdal. Děkuji už napřed všem, kteří mi budou ochotni poradit.

Uživatelský avatar
jpsartre
Příspěvky: 35
Registrován: 21 říj 2005, 02:00

#2 Příspěvek od jpsartre »

Nezkoumal jsme co přesně co je za typ toho kabelu, ale pokud používáš originál software od SE, tak jsem tento problém měl taky. Upřímně jejich soft je na dvě věci a ja ho osobně absolutně nepochopil. Zkus sehnat jiný ovládací program. Víc ti už ti asi neporadím protože je to delší dobu co jsem tento telefon vlastnil. Pokud jsi dobře pamatuji tak tento tel. měl i bluetooth a ten fungoval absolutně bez problémů.

Uživatelský avatar
badoch
Příspěvky: 586
Registrován: 23 úno 2005, 01:00
Bydliště: SM
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od badoch »

Já mám T610 a bluetooth a jsem maximálně spokojen. Jde stím všechno a i hry do telefonu. Navíc ho mám v záloze jako GPRS modem na internet.

Ovšem ten SW Float mobile agent (nebo tak nějak) na správu telefonu, tak tomu jsem na chuť taky nepřišel. Pro přetahování melodií, fotek, schémat ho však nepotřebuješ.

[/url]

Straw

#4 Příspěvek od Straw »

Doporuèuji stahnout ze stránek SonyEricsson nový firmware telefonu pøípadnì i novou verzi komunikaèního softu. :D

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#5 Příspěvek od Raptor181 »

Straw píše:Doporuèuji stahnout ze stránek SonyEricsson nový firmware telefonu pøípadnì i novou verzi komunikaèního softu. :D
A co docieli stiahnutim noveho firmware telefonu? Ako si ho naflesuje do telefonu? :wink:
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

se firmware

#6 Příspěvek od Hill »

No co: dosáhne téhož, čeho náš nejmladší. Moje SE K700i se mu jevila dobrá leda tak pro mne, tak svůj prázdninový výdělek vrazil do SE D750. A chtěl jen zrušit ty tři otravné přístupy na t-zones (náhodný stisk tlačítka na boku a už platil, i když se nepřipojil).
Stáhl si novou verzi firmware, připojil mobil a kousek před koncem to přestalo komunikovat. Měsíc si pak musel počkat, protože záruční servis zajišťoval prodejce až někde v Ostravě. Jestli jim taky bonznul, že si to udělal sám, nebo dělal mrtvého brouka, nevím. Mladej tvrdí, že to bylo zadarmo, ale hlavně: tyto funkce na tlačítkách už nejsou, jen přes menu.

Mimochodem - taky nechápu, proč musím i na té sedmistovce mít hned tři způsoby připojení na net a ještě nezrušitelné. Tak zamykám klávesnici.
Ale s obousměrnou komunikací přes infraport nebo bluetooth s PC problémy nemám.

Uživatelský avatar
llee
Příspěvky: 29
Registrován: 29 zář 2004, 02:00

Pøipojení mobilu k PC

#7 Příspěvek od llee »

Kup bluetooth a budeš mít provždy pokoj i pro jiné mobily. Už jsou k mání okolo tøí stovek. Pak Ti staèí XP SP2 a malé CD od T-Mobilu (pokud máš od nich SIM)

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“