mascom - philips - tesla - samsung

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
cbslady
Příspěvky: 1
Registrován: 10 bře 2006, 01:00

mascom - philips - tesla - samsung

#1 Příspěvek od cbslady »

Zdravim všechny,
doma mám Thomson s úhl.55cm.Všichni mí známí nechodí s tel.pod 72cm a já zblbnul a chtěl bych také něco takovýho ,protože když přijdu domu ,tak si připadám ,že čumim na přenosku :cry:
Vybral jsem z těchto tel.:

- MASCOM 82W71S TF cca. 13500Kč
- TESLA 32" TV 321 FW 50 ST PP cca.13000Kč
- PHILIPS 32PW 9520 cca. 17500Kč
- SAMSUNG WS 32Z 306T cca. 17500Kč

Jisté je ,že Philips a Samsung jsou o dost dražší ,ale teď jde o to ,zda se to vyplatí? v obchodech se mnou jednají jak s neandrtálcem.nerozumím problématice ,ale myslím ,že zasluhuji lepší jednání a né takovou aroganci. Poradíte mi někdo?


Děkuji předem

Michal

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#2 Příspěvek od RadekB »

No z meho ciste osobniho hlediska bez (zatim) podrobnejsiho zduvodneni :
1/ SAMSUNG

Uživatelský avatar
Frenky
Příspěvky: 424
Registrován: 19 dub 2005, 02:00
Bydliště: CZ-MO

#3 Příspěvek od Frenky »

V podstatě rozdíly jsou minimální,rozhodující by tady měla být spolehlivost.
Tady snad je nejlepší PHILIPS....

Uživatelský avatar
Miradim
Příspěvky: 207
Registrován: 29 říj 2005, 02:00

Re: mascom - philips - tesla - samsung

#4 Příspěvek od Miradim »

Já bych se též rozhodl asi pro PHILIPSE.Je to těžká volba.Člověk nikdy nemůže vědět dopředu co se může porouchat.Z mé praxe je PHILIPS dobrá značka.

Uživatelský avatar
surfar
Příspěvky: 163
Registrován: 19 srp 2005, 02:00
Bydliště: Ústecký kraj

#5 Příspěvek od surfar »

Aby toho nebylo málo,tak mě se líbí Tesla.Také je to subjektivní ale aspoń je tam czech made. :wink:

Uživatelský avatar
Miradim
Příspěvky: 207
Registrován: 29 říj 2005, 02:00

#6 Příspěvek od Miradim »

:D Ještě tu někdo napište MASCOM a má z toho chudák guláš.To se nemusel ptát.Je ovšem fakt,že co člověk to jiný názor.Těžko radit.

Uživatelský avatar
Frenky
Příspěvky: 424
Registrován: 19 dub 2005, 02:00
Bydliště: CZ-MO

#7 Příspěvek od Frenky »

TESLA to bývala značka,škoda,že zůstala jenom ta TESLA.Střívka jsou mezinárodní,většinou z Turecka,chassis BEKO,a ostatní z celého světa.Dnes už je spolupráce mezinárodní,podobná chassis lze najít u více výrobců.Hlavně,že to funguje a nezlobí..Záleží,jak se telka líbí manželce,to je to hlavní,rozdíly jsou stejně jen v detailech..Dnes je to již výrobek spotřební a záleží na tom,za jak dlouho se "spotřebuje obrazovka "...je to jen malá sázka do loterie.Tak ať máš šťastnou ruku !!

Uživatelský avatar
Hifista
Příspěvky: 745
Registrován: 15 kvě 2005, 02:00
Bydliště: U Ostravy

#8 Příspěvek od Hifista »

Pokud si projdeš starší příspěvky, tak zjistíš, že se totéž dlouze diskutovalo před nedávnem, takže si to pročti pro inspiraci a nakonec zjistíš, že zase nic nevíš.
Konečným resumé minulé diskuse bylo zhruba to, že když se vyhneš všem "neznačkám" tak už záleží více-méně jen na štěstí jaký výrobek koupíš z hlediska výskytu ev. nákladných oprav.

Uživatelský avatar
MirekMH
Příspěvky: 117
Registrován: 27 úno 2006, 01:00

#9 Příspěvek od MirekMH »

surfar píše:Aby toho nebylo málo,tak mě se líbí Tesla.Také je to subjektivní ale aspoń je tam czech made. :wink:
Možná tak před 17-ti roky,dnes není to nic jiného,než obyčejnej Vestel,Beko,jak psal Frenky.Osobně bych kouknul na Samsunga a pak na Philipse. :wink:

Uživatelský avatar
HiGhLaNdEr
Příspěvky: 912
Registrován: 08 bře 2005, 01:00
Bydliště: Českobudějovicko
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od HiGhLaNdEr »

zrovna tenhle samsung se válí teď v práci a mněl zajímavou vadu jednou za čas zmagořil a sám se přepnul do I normy, prostě divný tak následoval reset a zas jede,..
já bych šel buď do phipse nebo do samsunga ale zjisti si jaká je reálná šance že bude po záruce i servis. Např u philipse nevim nevim,..

Uživatelský avatar
Oldradio
Příspěvky: 995
Registrován: 12 říj 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od Oldradio »

A co takhle slovenskou OTF? mám s nimi velmi dobré zkušenosti a je to bývalá Tesla.

Uživatelský avatar
achil
Příspěvky: 221
Registrován: 01 pro 2004, 01:00

#12 Příspěvek od achil »

Oldradio píše:A co takhle slovenskou OTF? mám s nimi velmi dobré zkušenosti a je to bývalá Tesla.
Přesně asi OVP Trstená (OTF Nižná krachla). Má výbavu podle typu a obrazovku lehce oblou i zcela plochou. Výběr černá i stříbrná, somostatná regulace sluchátek a v 50Hz je jeden IO se 128 nohama. Snad obrazovky vydrží.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“