Aké PDA

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
a4tech
Příspěvky: 205
Registrován: 08 zář 2002, 02:00
Kontaktovat uživatele:

Aké PDA

#1 Příspěvek od a4tech »

Zdravím. Neviem sa rozhodnúť a vlastne ani nájsť aké PDA je dobré. Niečo ako ASUS 696. Prosím o radu, vlastné skúsenosti.
Čo by mal obsahovať:
WIFI, Win mobile,GPS, NAVIG. Proste ako je ten ASUS. Ten už v ponuke nie je. No a cena viacej ako 100€ nie.
Ďakujem

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#2 Příspěvek od Honza_dy »

Myslíš, že ještě seženes něco nového s WM? Je to dávno odepsaný systém. Teď všude tlačí WP7, ale to je zatím systém na ...

Uživatelský avatar
MaTTo
Příspěvky: 528
Registrován: 25 dub 2005, 02:00
Bydliště: Slovakia

#3 Příspěvek od MaTTo »

pochybujem ze chce nieco noveho ked je cena obmedzena do 100€ ... ale k tomu pouzitemu neviem ci to chce z bazarov v SR/CR alebo ci moze byt aj ebay a zo zahranicia ?
Doing service for those who do .
Notes : ThinkPad T420 + ThinkPad X220 .
We make the tools, you make them do .

Uživatelský avatar
a4tech
Příspěvky: 205
Registrován: 08 zář 2002, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od a4tech »

No ASUS som videl za 70€, no už bol predaný.
Ten ASUS sa mi fest páčil. No už PDA sú na ústupe a ide nová generácia.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#5 Příspěvek od p32 »

Tak známej si na ten ASUS číhal hezky dopředu a až ho měl, tak teprve potom se nasíral s reklamacemi atd. Ani jsem mu nezáviděl. :wink:

Uživatelský avatar
a4tech
Příspěvky: 205
Registrován: 08 zář 2002, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od a4tech »

... a áký problém?

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#7 Příspěvek od p32 »

Já to nechci moc rozkecávat, ale měl to 4x v komplikovaných reklamací u nejmenované velké firmy v Prahe (známe z TV) a ještě byly problémy s vrácením peněz. A to měl posbírané informace ze všech diskusních fór, co asi existují. Kdyby se na vše vykašlal a koupil bez ptaní, tak by mu to asi fungovalo doteď. :wink:

Uživatelský avatar
mopadzi
Příspěvky: 198
Registrován: 16 čer 2006, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od mopadzi »

otázkou je na co...Já jsem si po pár letech sehnal z USA opět můj osvědčený PALM TE2...slušná výdrž na baterky a malá váha...mám to na mail, úkoly, zápisník a čtení ebook..Mohu říct že nemá chybu. Životnost původního byla 3 roky, před tím jsem měl Zire2, Asi pak půjdu do něčeho s androidem nebo Iphone. už bych nešel do Win (měl jsem Fujitsu ....) oproti palmu žalostně pomalé a se zlomkovou výdrží. Trend je maximální výkon na grafice a žalostná výdrž....Tomu se chci vyhnout
HESLO: kdo si hraje nezlobí....

Uživatelský avatar
a4tech
Příspěvky: 205
Registrován: 08 zář 2002, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od a4tech »

no hlavne aby to malo slot na SD a WIFI. Pozeral som na Nokia C5-03, je to už síce aj telefón no zaujalo ma, že navig. má už pevné mapy. Žiadne pripájanie. Baterka je nic moc. Pôjdem do Nokii si ju chytiť do ruky.
OS neriešim, každý ná to svoje.
no neviem. čo na to vy?

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“