DSC1510, programování

Manuály, rady a návody z oboru zabezpečovací techniky a elektrické zabezpečovací signalizace (EZS)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
adis1
Příspěvky: 2
Registrován: 07 zář 2011, 02:00

DSC1510, programování

#1 Příspěvek od adis1 »

DD, mám problém s programováním stařičké EZS DSC PC 1510. Vše mám naprogramováno přes tabulky, dokonce se zabezpečovačka chová korektně (zastřežení, smyčky apod, poplach)
Potřebuji jen rozlousknout proč se nemohu dostat při programovani do sekce 34 (potřebuji zapnout funkci, aby klavesnice upozorňovala při odchodu a příchodu uživatele - hlasitá doba pro odchod)
Když chci vstoupit do sekce 34 (*8 instkod 34) klávesnice jen dlouze pípne a pak krátce 3x zapípá a nepřepne se do modu programování sekce.
Mám něco špatně?
Děkuji za odpovědi.

Uživatelský avatar
Simil
Příspěvky: 185
Registrován: 16 říj 2008, 02:00
Bydliště: NR

#2 Příspěvek od Simil »

Skus ju resetnuť na tovarenske hodnoty,a opeť naprogramovať.Niektoré verzie / staré/ nemali pípanie počas odchodu,ale pri príchode to musí pípať.Ešte ma napadá,nemáš v sekcii 11 nastavené zóny ako tiché?Zadaj ich 2,0 pre oneskorenú a 2,1 pre okamžitú.

Uživatelský avatar
adis1
Příspěvky: 2
Registrován: 07 zář 2011, 02:00

#3 Příspěvek od adis1 »

bohužel, reset nepomohl, zkusil jsem jej jako první.
Zony mám postupně nastavené v sekci 11 (20, 21, 21, 24, 24, 24)

nehlesne při odchodu a ani při příchodu, spustí se až siréna po vypršení času pro příchod.

Je podivné, že se takto chová, hlavně že se nemohu dostat vůbec do sekce 34 a jen to zapípá :-(

Uživatelský avatar
Simil
Příspěvky: 185
Registrován: 16 říj 2008, 02:00
Bydliště: NR

#4 Příspěvek od Simil »

A ked prídeš do objektu čidlo ťa zosníme,klávesnica nepípa,ale keď stlačíš prvé číslo kódu,ani vtedy nezačne pípať.Pretože pokiaľ viem,tak sa dal bzučiak vypnúť,aby nesignalizoval príchod.Myslím,že sa to robilo dlhým stlačením 9.A reset si robil Softwarovy príkazom 30,alebo hardverový prepojením reset prepojky.Pretože hardverový resetne kompletne ezs.Nič iné ma nenapadá.

Uživatelský avatar
Pretorian
Příspěvky: 91
Registrován: 18 dub 2005, 02:00

#5 Příspěvek od Pretorian »

Ahoj.
Tady reset nebude nic platný, tuším že verze PC1500 a první verze PC1510
hlasitý odchod neuměly - stejně jako ústředny PC510, PC550 a PC560.

Uživatelský avatar
Simil
Příspěvky: 185
Registrován: 16 říj 2008, 02:00
Bydliště: NR

#6 Příspěvek od Simil »

To,že niektoré verzie nemali pípanie počas odchodu, to som napísal hneď v druhom príspevku.Ale pri príchode do objektu musí začať klávesnica pípať vždy.To majú naprogramované všetky verzie,aj tie staré.Už len preto,aby si pri vstupe bol upozornený na to,že máš vypnúť alarm.Ale aj táto funkcia sa dala zablokovať,myslím dlhým stlačením 9,a potom klávesnica pri príchode bola ticho až do doby,než sa začal zadávať kód.V momente stlačenia prvého čísla z kódu sa spustila a pišťalo to.Može mať nastavenú túto funkciu.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečovací technika“