Počítač

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
adept
Příspěvky: 328
Registrován: 01 lis 2006, 01:00
Bydliště: Znojemsko

Počítač

#1 Příspěvek od adept »

Zdravím, počítač mi nereaguje na ikony v ovládací panely a při spuštění mi naskočí okno - drwtsn 32exe došlo k problému a je potřeba jí zavřít.nahlásit a nebo neodesílat. Dám neodesílat a je to tam stále a nejde to odstranit ani x. Restartoval jsem to a je to tam znovu. Ani Alt-Ctrl-Del to nezavře. Jsem na to laik a tak zda mi někdo poradí tak budu rád . Adept

Uživatelský avatar
vladodyno
Příspěvky: 704
Registrován: 25 úno 2010, 01:00
Bydliště: Moravský sv. Ján, Slovensko

#2 Příspěvek od vladodyno »

Najrýchlejšie riešenie = reinštal okien.

Uživatelský avatar
ok1xgi
Příspěvky: 956
Registrován: 15 úno 2009, 01:00
Bydliště: Soběslav

#3 Příspěvek od ok1xgi »

Zkusil bych F8 pri startu. A bud nouzak, nebo posledni funkcni konfiguraci. A nebo premotat wokna. Pripadne prejit na jiny OS.
Poslední slova před smrtí - Tam není víc jak 12 voltů.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#4 Příspěvek od p32 »

A co nouzový režim ? Tam si to odviruj.

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#5 Příspěvek od Honza_dy »

Taky by možná bylo dobré napsat po jaké Tvojí akci se tyto problémy začaly objevovat.

Uživatelský avatar
adept
Příspěvky: 328
Registrován: 01 lis 2006, 01:00
Bydliště: Znojemsko

#6 Příspěvek od adept »

Počítač je u vnučky a tak zítra to zkusím jak jste mi poradili, a dám vědět. Vnučka říkala že to byl po výpadku sítě .Děkuji.

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#7 Příspěvek od ok1hga »

ok1xgi píše:Zkusil bych F8 pri startu
souhlas s ok1xgi, ale ještě se podívat co to dělá . . .
. . . třeba takhle . . .

v aplikacích, nebo v systému . . .
Přílohy
zjisteni chyby.jpg
(130.47 KiB) Staženo 101 x

Uživatelský avatar
elped77
Příspěvky: 142
Registrován: 24 pro 2010, 01:00
Bydliště: VT

#8 Příspěvek od elped77 »

http://support.microsoft.com/kb/308538/sk
http://www.pcreview.co.uk/forums/clear- ... 85858.html

Ak nepomôže, skús ho vymazať v núdzovom režime (stlač F8 pri štartovaní Windows), alebo cez servisné CD (Hirens, UBCD).

Uživatelský avatar
adept
Příspěvky: 328
Registrován: 01 lis 2006, 01:00
Bydliště: Znojemsko

#9 Příspěvek od adept »

Dobrý den,tak jsem vyzkoušel vše co jte mi poradili, mimo přemotání oken , (nevím jak na to )a nepodařilo se to drvtsn32exe stále odstranit .Naskakovalo to tam při každém otevření složky i internetu a nešlo to nijak zavřít.Když jsem spustil Nástroje pro správu,Prohlížení událostí,tak to tam bylo všechno červený X,tedy chyby.Opravit to také nešlo tak jsem se rozhodl nainstalovat nový WINDOWS XP. Nyní už to zase běží ale nejde mi do hlavy proč se tak stalo,když při otevřeném inernetu vypla síť a pak po zapnutí PC to začalo naskakovat.
Doma mám pro vnučku jiný PC a když to někdy nechce ihned vypnout tak ji to vypnu na tvrdo ale toto se tady na tom PC ještě nestalo.
Tak Vám všem děkuji za pomoc a těch dvou a půl hodiny co jsem s tím strávil nelituji. S pozdravem adept :)

Uživatelský avatar
elped77
Příspěvky: 142
Registrován: 24 pro 2010, 01:00
Bydliště: VT

#10 Příspěvek od elped77 »

Môžeš mať poškodený harddisk. Stiahni si program HD Tune Pro (http://www.hdtune.com/download.html), urob screenshot zdravia (položka Health), potom ho otestuj na vadné sektory (položka Error Scan); tiež urob screenshot a hoď obrázky na fórum, možno budeme múdrejší.

Niekedy na vadné sektory pomáha program HDD Regenerator, ak tam bude nejaká zrada tak ho s ním skús opraviť (http://www.dposoft.net/hdd.html).
Přílohy
HDTune Pro Health.jpg
(90.2 KiB) Staženo 47 x
HDTune Pro Error Scan.jpg
(98.42 KiB) Staženo 44 x

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od CZJKP1 »

pokud je ten Win XP legální tak bych zkusil odeslat správu o chybách, někdy se mi stane, že když to udělám, tak mi to napíše, že to bylo obnoveno, když mi padne třeba IE, když dám neodesílat tak to zůstane už padlý

Uživatelský avatar
mtajovsky
Příspěvky: 3694
Registrován: 19 zář 2007, 02:00
Bydliště: Praha

#12 Příspěvek od mtajovsky »

adept píše:...Nyní už to zase běží ale nejde mi do hlavy proč se tak stalo,když při otevřeném inernetu vypla síť a pak po zapnutí PC to začalo naskakovat...
drwatson je defaultní JIT (Just In Time) debugger a naskočí, pokud některý proces způsobí vyjímku, nejčastěji chybný přístup do paměti, přetečení zásobníku nebo privilegovaná instrukce. Při nenadálém vypnutí napájení si některý proces mohl zapsat špatná konfigurační data nebo je přemazat. A co si budeme povídat, ne všechny takové stavy jsou v aplikacích testovány a ošetřeny.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“