jaký tarif k GSM hlásiči?

Manuály, rady a návody z oboru zabezpečovací techniky a elektrické zabezpečovací signalizace (EZS)

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

jaký tarif k GSM hlásiči?

#1 Příspěvek od bu2520 »

nemáte někdo zkušenost jaký je nejlepší tarif, nebo karta ke GSM hlásiči , předpokládám tak 1 -2 sms denně.

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od hafca »

Na GSM alarm máme tenhle paušál od O2. Myslím, že na ten účel nic lepšího asi není.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#3 Příspěvek od Eleman »

Něco podobného má i T-Mobile Twist ProSMS a nebo karta na míru od Vodafonu. Tak si vyber.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od hafca »

Jde o to, za jak dlouho si musíš dobít aby ti ta karta nepropadla.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
petus
Příspěvky: 594
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od petus »

nebo paušál tarif na míru
Pokud něco chcete a neodpovídám,pošlete SZ :)
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, ESP8266, STM32, ESP32...)
Peťus

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#6 Příspěvek od Eleman »

hafca píše:Jde o to, za jak dlouho si musíš dobít aby ti ta karta nepropadla.
U T-Mobile jednou za rok, u ostatních operátorů nevím, asi to budou mít na webu.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od hafca »

O2 má u nové karty 45 dní a po dobití půl roku. Ten tarif co jsem sem dával ale nic takového nepotřebuje. Jen jednou za měsíc se zaplatí, co alarm provolal a napsal.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#8 Příspěvek od bu2520 »

díky za tipy snad se s tím nějak poperu.

Uživatelský avatar
pop
Příspěvky: 9
Registrován: 28 lis 2011, 01:00
Bydliště: štatl

#9 Příspěvek od pop »

doporučuju divokou kartu od vodafonu, t-mobile má něco podobnýho, ale nevím název, no a o2 v tomto případě nebrat

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#10 Příspěvek od ZVUK2000 »

Minulý týden jsem něco podobného musel řešit. A T-Mobile má přímo tarif pro alarmy s názvem "M2M Mini" Za 15kč měsíčně.

Ten tarif není pro pyrotechniky, takže MINI, nikoliv MINY. Opravil jsem to.
Hill

Uživatelský avatar
rohy
Příspěvky: 108
Registrován: 11 zář 2005, 02:00

#11 Příspěvek od rohy »

a na Slovensku by ste čo doporučili?

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#12 Příspěvek od kevin_mitnick »

rohy píše:a na Slovensku by ste čo doporučili?
U T-mobilu nejlip pausal "bez zavazkov", u O2 nejlip "O2 fér" a u pomarancu se da vyskladat neco s novym pausalem WOW tak abys platil jen za skutecne odeslane a prijate SMS. Slozitejsi to je, pokud chces i datovy prenos pres GPRS - pak je nutno volit nektery z datovych pausalu.

Uživatelský avatar
breta1
Příspěvky: 3454
Registrován: 09 zář 2005, 02:00

#13 Příspěvek od breta1 »

Já mám GSM alarm samovýroba (telefon nový za 300.-Kč), PIR čidlo, k tomu nějaká bižuterie s procesorem (zpožděná aktivace při zapnutí, akustická indikace při narušení, záloha na baterku při výpadku 230V ad...) .
K tomu mám kartu O2 ZERO, při narušení objektu mi to pouze zavolá na můj mobil, když to odmítnu nebo nezvednu, neplatím za celý rok nic, přesněji řečeno jeden hovor za rok musím vzít, to je vše. Takže při zřízení karty O2 ZERO jsem platil 200.-Kč,a z toho jdou tyto platby, takže to vydrží při 5.-Kč/hovor 40 roků.

Uživatelský avatar
rohy
Příspěvky: 108
Registrován: 11 zář 2005, 02:00

#14 Příspěvek od rohy »

tak este doplnim,budem mat nieco ako Breta1 t.j. telefon bude len prezvanat.To znamena ze musi byt maximalna doba bez dobijania.Mne najlepsie vychadza operator Telekom.Ma tam program Partner,ktory sa zda byt na tento ucel dobry,ale je tam niekolko stran podmienok,preto by som privital prakticke skusenosti,ma to niekto?alebo co pouzivate?

Uživatelský avatar
Simil
Příspěvky: 185
Registrován: 16 říj 2008, 02:00
Bydliště: NR

#15 Příspěvek od Simil »

Rohy,my máme v práci kartu partner,ide to v pohode,ale musí sa spraviť aspoň raz za dva mesiace nejaký hovor,alebo poslať sms,skrátka raz za 2mesiace musí telekom zarobiť aspoň pár halierov/centov/.Doma mám O2ér na faktúru,tá je na toto ešte lepšia,pretože tam nie su žiadne podmienky,zaplatíš len to,čo minieš.Momentálne sa oplatí už aj Easy,ak sa nabije,platnosť kréditu je 12 mesiacov,ale potom sa musí opeť nabiť aby neprepadla.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečovací technika“