Elektrotanya

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

Elektrotanya

#1 Příspěvek od BOBOBO »

zdravím přispívající . Jelikož mi neustále aukro hlásilo není cookies a musel jsem se znovu přihlašovat , tak jsem dal na jejich radu a přenastavil prohlížeč IE . Inu aukro běhá , ale stahování z ET nee . Až po getman jde , ale když zadám stáhnout , tak se objeví tento přípis . Přenastavoval jsem prohlížeč zpět , ale už ani ťuk . Co s tím ? Děkuji
Přílohy
ET.JPG
(19.77 KiB) Staženo 89 x

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

#2 Příspěvek od xxxe »

IE je šmejd.Vzkoušej třeba Firefox.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#3 Příspěvek od BOBOBO »

Promiň , ale kdybych nevyvedl tuto pitomost , zase kvůli lenosti , tak jsem byl i nadále velmi spokojeným uživatelem . Spíše bych prosil , jak mám napravit to základní nastavení IE zpět . :cry:

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

#4 Příspěvek od xxxe »

Ok ale jen tak na zkoušku ho testni,instalace je na 2 minuty a zas ho můžeš kdyžtak odinstalovat. http://3347-mozilla.voxcdn.com/pub/mozi ... %209.0.exe

Máš win XP 32bit nebo jiný OS?


http://www.mozilla.org/cs/firefox/fx/

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#5 Příspěvek od BOBOBO »

Mám 32 XP-profi

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od ZdenekHQ »

Firefox už dávno není, co býval.

A IE - kámoše to donutilo stáhnout aktualizaci a při té příležitosti mu XP profi zčernaly jako nelegální, přitom číslo jsem ověřil a je platné. Skončilo to reinstalem.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Habesan »

Když jsme u té maďarské Táni...
Mohl by mi někdo poradit jak získat registraci???
Nejde mi ani tak o možnost stahovat víc souborů najedou, ale o upozorňování na vadné soubory, případně upload.
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#8 Příspěvek od BOBOBO »

Mám zapnuty automatické aktualizace a placeného NODa . Njn přes lišku jde , zase vícero programů drinen ..

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od ZdenekHQ »

S cookies bývá někdy problém, když je v prohlížeči nastaveno zabezpečení "nepřijímat cookies třetích stran - z jiných serverů". To zabezpečení je správně, ale když autor webu je vepř a nutí klienty si tohle vypnout, těžko říct, jak to hodnotit.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
mira2830
Příspěvky: 238
Registrován: 05 lis 2006, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od mira2830 »

Habesan píše:Když jsme u té maďarské Táni...
Mohl by mi někdo poradit jak získat registraci???...
Teď jsem se tam díval a mám pocit, že už je to možné pouze přes pozvání :( Rád bych ti pomohl, ale nejsem tam moc platným členem, takže můj limit pro pozvánky je "0" :cry:

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#11 Příspěvek od BOBOBO »

Můj stav je takový , že ten vepř jsem já , jen bych potřeboval nějakou zpátečku ... Nyní je IE nastaven zpět , ale fce se jaksi zapomněly vrátit . :D

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

#12 Příspěvek od xxxe »

Teď jsem tam stahoval a jde to ok.

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#13 Příspěvek od masar »

BOBOBO píše:.. Nyní je IE nastaven zpět , ale fce se jaksi zapomněly vrátit . :D
A zkoušel jsi vrátit "bod obnovení" na správné datum? Pokud to v XP nemáš zakázané, mělo by to fungovat. :wink:

p.s. A ještě něco - není ta hláška z důvodu, že už je limit dvou stažených souborů vyčerpán? Bývá to tam napsáno nad tou hláškou. :wink:
Pokud ano, tak počkej do zítřka nebo použij proxy.

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#14 Příspěvek od jandu »

Na registráciu je potrebná pozvánka, alebo vyplnenie testu. Stránka funguje, mne ide normálne. Je pravda, že včera a predvčerom boli výpadky serveru (stáva sa to častejšie, v poslednom období menej).
Na sťahovanie boli pred 1a1/2 mesiacom upravované pravidlá, došlo k obmedzeniu sťahovania, možno neregistrovaným nedovolí /predtým za mi zdá boli možné 3 stiahnutia denne/ iba jedno alebo aj žiadne stiahnutie.
Aj registrovaní musia mať buď dostatočný počet bodov (za stiahnutia sa odpočítavajú) alebo musia vykonať Upload dokumentácie, aká ešte nie ja v archíve.
Doplnené: V pravidlách pre neregistrovaných zostali 2 možné stiahnutia /deň.
(Zvláštne, že registrovaní majú stanovený denný limit podľa počtu uploadu, uploadu hľadanej dokumentácie a počtu bodovz fóra, keď ako odhlásený bezvšetkého stiahnem denne 2 dokukumenty!?!)
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
kaja260
Příspěvky: 3
Registrován: 24 črc 2013, 02:00

#15 Příspěvek od kaja260 »

jandu píše:Na registráciu je potrebná pozvánka, alebo vyplnenie testu. Stránka funguje, mne ide normálne. Je pravda, že včera a predvčerom boli výpadky serveru (stáva sa to častejšie, v poslednom období menej).
Na sťahovanie boli pred 1a1/2 mesiacom upravované pravidlá, došlo k obmedzeniu sťahovania, možno neregistrovaným nedovolí /predtým za mi zdá boli možné 3 stiahnutia denne/ iba jedno alebo aj žiadne stiahnutie.
Aj registrovaní musia mať buď dostatočný počet bodov (za stiahnutia sa odpočítavajú) alebo musia vykonať Upload dokumentácie, aká ešte nie ja v archíve.
Doplnené: V pravidlách pre neregistrovaných zostali 2 možné stiahnutia /deň.
(Zvláštne, že registrovaní majú stanovený denný limit podľa počtu uploadu, uploadu hľadanej dokumentácie a počtu bodovz fóra, keď ako odhlásený bezvšetkého stiahnem denne 2 dokukumenty!?!)
ahoj našla by sa pozvanka na elektrotanyu

Odpovědět

Zpět na „Poradna“