USB TV tuner Evolve Venus

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Saturn
Příspěvky: 364
Registrován: 07 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno

USB TV tuner Evolve Venus

#1 Příspěvek od Saturn »

Dobrý den,

měl bych dotaz na USB tuner Evolve Venus. Podle uvedených parametrů na netu se mi velmi líbil, tak jsem ho koupil.
Bohužel jsem asi měl smůlu, protože jsem nemohl nainstalovat program (mechanika DVD nenačetla instalační disk). Zkoušel jsem to na 3 PC, ale bezúspešně. Vím, může se to stát, tak jsem si řekl, že výrobce nebo dodavatel bude nabízet možnost stáhnout SW z netu, (třeba přes SN, který jsem obdržel s výrobkem), ale na netu jsem nic nenašel.
Proto teď píši s prosbou, zda někdo nemá odkaz na tento SW, popř. berte můj příspěvek jako zkušenost pro ty, kteří chtějí tento tuner koupit.
Přiznám se, že moje rozčarování je hlavně podloženo tím, že jsem výrobek nekupoval v místě bydliště a tak mě vytáčí už jen myšlenka na vynaložený čas na reklamaci.

Zdravím fórum a přeji všem pohodové prožití svátků vánočních a mnoho úspěchů v novém roce 2012.
Pěkný den přeje všem
Saturn

Uživatelský avatar
vladodyno
Příspěvky: 704
Registrován: 25 úno 2010, 01:00
Bydliště: Moravský sv. Ján, Slovensko

#2 Příspěvek od vladodyno »


Uživatelský avatar
Saturn
Příspěvky: 364
Registrován: 07 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno

#3 Příspěvek od Saturn »

4:vladodyno

Díky moc, na této stránce jsem při hledání byl, ale FTP jsem nenašel.
Již mám nainstalováno a jede v pohodě.
Odvolávám co jsem napsal na adresu Evolve. (':lol:')

Ještě jednou díky za ušetřený čas.
Pěkný den přeje všem
Saturn

Uživatelský avatar
DELONG
Příspěvky: 1361
Registrován: 16 dub 2006, 02:00
Bydliště: SVK

#4 Příspěvek od DELONG »

Saturn píše:Dobrý den,

mechanika DVD nenačetla instalační disk). Zkoušel jsem to na 3 PC, ale bezúspešně.
Ja som mal pred rokom presne ten istý problém :lol: ale stiahol som si to s ich stránky.

Odpovědět

Zpět na „Poradna“