Uložto

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Davidus
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2439
Registrován: 01 čer 2005, 02:00

Uložto

#1 Příspěvek od Davidus »

tak, dneska zablokovali Uložto, předpokládám že z důvodů smlouvy... :roll:

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#2 Příspěvek od Artaban001 »

To nebude zablokovaný, v tom bude něco jinýho. Lidi teď budou stahovat jak blbí, tak se buď zahltil server, nebo prostě odpojili možnost bezplatně stahovat a teď jede placená část. Budou teď rejžovat..

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#3 Příspěvek od MetalGod »

Asi jak komu, teď jsem tam úspěšně upnul tohle...
... ale stáhnout to nejde, nginx asi nestíhá.

Ale ruka Velkýho bratra na to nesáhla, neboj.
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#4 Příspěvek od rezis »

Mám tam účet. Asi lidi stahují jako blbí nebo nevím. Včera jsem z placeného tahal 60kB
Internet - metla lidstva

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#5 Příspěvek od Andrea »

Dnes dopoledne jsem stáhla neplaceně 50MB rychlostí 300KB/s, to mi přišlo celkem normální.

Uživatelský avatar
SuchaR125
Příspěvky: 58
Registrován: 05 kvě 2010, 02:00
Bydliště: Svitavy

#6 Příspěvek od SuchaR125 »

dlouhou dobu to šlo ale když jsem chtěl něco stáhnout tak to furt hlásilo že mám špatně opsanej text s obrázku

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29693
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#7 Příspěvek od EKKAR »

Lidi šílej - jsou poblázněný zprávou o mazání MEGAUPLOADu. Takže sosají a sosají a Uložto je před kolapsem.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 4499
Registrován: 10 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Košice

#8 Příspěvek od Atlan »

ja som tam nahraval teraz je to k nicomu kedze sa to neda stiahnut... pritom legalna vec to bola.

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#9 Příspěvek od MetalGod »

Po pár neúspěšných pokusech se mi podařilo odtamtud stahovat, jede to v rozmezí 1.7-3.4Mb/s (z neplacenýho).

A klid, možná jedou přes wifinu a v tom mraze jim zmrzly a popraskaly mikrovlny ;)
Naposledy upravil(a) MetalGod dne 30 led 2012, 23:04, celkem upraveno 2 x.
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#10 Příspěvek od Artaban001 »

placený přístup funguje. Ale při pokusu stahovat "free" to furt píše chybný kód - ten, co se opisuje z tý mazanice. přitom si vybírám ty jednodušší a opisuju je na 100% dobře.

Uživatelský avatar
no_-_name
Příspěvky: 257
Registrován: 13 pro 2007, 01:00
Bydliště: Mladá Boleslav

#11 Příspěvek od no_-_name »

~Nestavte se mi na odpor! - Georg Simon Ohm ~

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 4499
Registrován: 10 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Košice

#12 Příspěvek od Atlan »

asi mazu nejake zaznamy ktore nie su košer :D uz to prislo aj na nich skartovača beží :D

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#13 Příspěvek od BOBOBO »

Uložto mne netíží , ale zlikvidovali raupenhaus a jestli nám zruší eservice a elektrotanyu , tak se vrátíme o mnoho let zpět . A v dnešní 🤐 situaci , když ty námi placený mozky zrušili i zabijačku to začíná být k těžkému nasrání na systém . Byl o tom i ten výjimečně dobrý sobotní amerofilm na jedničce .

Uživatelský avatar
jura80
Příspěvky: 908
Registrován: 05 lis 2011, 01:00
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od jura80 »

Osobně jsem včera odpoledne stahoval asi 1,4GB, přenosová rychlost normální. Takže žádný strachy, však ono to ničení všeho dobrýho musí probíhat v rámci pomalé evoluce, aby se lid nebouřil.

Zrušili zabíjačku? Co to je zase za výmysl? To smí lidi žrát jen jedy z hypoušů? Vždyť budou mít horší pracovní výkonnost a chlebodárcům politiků se budou hůř buzerovat. 8O

Uživatelský avatar
bastliar
Příspěvky: 1765
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

#15 Příspěvek od bastliar »

Nie je to náhodou tak, že treba testy od veterinára.
Pokiaľ niekto otrávi suseda ... klobásovym jedom, je to na kriminál ( útok biologickou zbraňou ). Holt, v dnešnej spoločnosti sa na ľudský život a zdravie kladie vätší dôraz než dakedy. Odškodné je taktiež vyššie než dakedy.
Zatiaľ čo v naších končinách je to 300 000 za stratu ľudského života, v takom Deutchlandezaslúbenom je to 1 000 000 za stratu ľudského života.

Apropo uložto, to je taký problém sťahovať v noci, nepatríme predsa ešte do starého železa :)
Operacia guľový blesk

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“