Samsung SGH-X680, odblokovanie

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Pwn3r
Příspěvky: 199
Registrován: 05 dub 2011, 02:00

Samsung SGH-X680, odblokovanie

#1 Příspěvek od Pwn3r »

Zdravím
Mam mob. telefón Samsung SGH-X680 ktorý je bol blokovaný na T-Mobile Slovensko. Hľadal som na internete ako ho odblokovať a našiel som niečo:
1. Turn off your phone, put in a SIM of a provider that it is locked to, and turn it back on.
2. At the wrong card message, type *#9998*3323#. A message will pop up telling you to press exit, so hit the right softkey. Choose number SIX . Your phone will reboot and your SIM will work.
3. Type *0141# and then hit call. This will give you a message saying your phone is personalized.
4. Power down your phone and insert a SIM card other than the one that is in it. Power back up your phone.
Your phone should now be unlocked
(http://forum.gsmhosting.com/vbb/archive/t-317349.html)

Odblokovalo mi ale iba na danú kartu (orange sk) ktorú som tam dal. Keď dám druhu kartu (a to je jedno či orange alebo o2) tak mi ju vybehne že je zla SIM teda blokovaná. Musím vždy opakovať krok 2 pri zapínaní mobilu aby mi kartu zobralo. Krok 3 mi už nezoberie a vypíše niečo v tom zmysle že funkcia zaregistrovaná či čo.
Skúste mi poradiť či sa to dajak nedá odblokovať ten mobil bez toho aby som vždy pri zapínaní písal ten kód na začiatku.

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#2 Příspěvek od galjo »

Po skončení paušálu ti to v T-Mobile Slovensko odblokuju. A to máš poučenie že ich mobil nemáš používať pre iného operátora.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#3 Příspěvek od Michal22 »

Podle kódu *0141# je to solution pro odblok zámku telefonu, ne pro odblok zámku sítě. Ten býval značený *0111#.
Podle mně neexistuje žádná možnost jak odblokovat tento model jen pomocí kódů, musíš mít HW klíč a vyčíst zámky, případně udělat Direct unlock a máš klid napořád.

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“