TV Watson FA5433TS

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
manko
Příspěvky: 3
Registrován: 29 črc 2008, 02:00

TV Watson FA5433TS

#1 Příspěvek od manko »

Zdravím vás

Mám toto TV uš 6 rokov bežal tak 7 - 10 hodin denne ale nedávno sa stalo že pri pozeraní vyšla z TV rana zablislo sa a uš je asi poňom :cry: Ked som ho otvoril samozrejme vypálena poistka vymenil som ju skusil ale nič . Myslíte že by to mohlo byť trafo ? TV nejde ani zapnuť ani kontrolka sa nerozsvieti ... Z takouto elektronokou nemám vela skúseností (viac mnenj len PC) . Dáke nástroje doma mám .... :oops: Vedeli by ste mi poradiť na čo sa pozrieť ? čo skontrolovať poprípade premerať ? merák mám len taký obyčajný lacný raz za čas v aute ked dačo meriam :(

Za odpovede dakujem :) manko

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#2 Příspěvek od KUBO »

máš chybu na primári zdroja

moja rada- smer najbližší servis
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#3 Příspěvek od Hydrawerk »

manko píše:(...) vyšla z TV rana zablislo sa a uš je asi poňom (...)
Mohl vybuchnout kondenzátor, zkus ho najít a vyměnit. Resp. bude dobré najít příčinu té rány. Najdi očouzenou součástku, pokud to lze. Přeměř napětí na spínaném zdroji, pokud tedy vůbec jede.
smer najbližší servis
Klidně, ale tam ti možná řeknou, že se to nevyplatí opravovat... Jak velká to byla TV? Viz http://crt-televize.heureka.cz/luxtronic-1436/

Uživatelský avatar
MATYCH
Příspěvky: 602
Registrován: 16 úno 2006, 01:00

#4 Příspěvek od MATYCH »


Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“