Nefunkční USB na ntb

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Dvoulampovka
Příspěvky: 284
Registrován: 25 čer 2011, 02:00
Bydliště: KOLÍN

Nefunkční USB na ntb

#1 Příspěvek od Dvoulampovka »

Tak jsem něco zoral líp jak Přemysl blahé paměti.V rámci záchvatu aktualizovat, jsem spustil (ale jaký??)program.Nebyla čeština , tak jse dal polštinu.Po několika úspěšných, mi to nabídlo aktualizaci USB.Ta prověhla, a nešlo nic.Tiskárna,myš,ext. klávesnice... Jak jsem byl mimo vzteky tak jsem navíc program místo bodu obnovy perfektně smazal.Zkusil jsem Everest, no on mi ty USBéčka vůbec nenašel.Jak to nejlépe napravit,ať to ještě víc nezmrším?Díky.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#2 Příspěvek od p32 »

A co vlastně potřebuješ ? Abysme ti zjistili výrobce a typ NB ? :lol:

Uživatelský avatar
Dvoulampovka
Příspěvky: 284
Registrován: 25 čer 2011, 02:00
Bydliště: KOLÍN

#3 Příspěvek od Dvoulampovka »

Zprovoznit nefungující USB/ :idea:

Uživatelský avatar
procesor
Příspěvky: 5284
Registrován: 02 říj 2009, 02:00
Bydliště: PO

#4 Příspěvek od procesor »

To chceš aby chodilo pod DOSom, alebo iným OS? :pc:

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#5 Příspěvek od ok1hga »

Dvoulampovka píše:Zprovoznit nefungující USB
přeinstalovat drivery,
máš origo instalační CD ???
použij ho !

Uživatelský avatar
Dvoulampovka
Příspěvky: 284
Registrován: 25 čer 2011, 02:00
Bydliště: KOLÍN

#6 Příspěvek od Dvoulampovka »

Ještě jsem zapomněl: když zmáčknu jakékoliv tlačítko na myši, myš se rozsvítí, ale to je vše.
Pro ok1hga : origo CD je, ale kde to najdu? Je to W-XP, takže mi tam zcela určitě vyskočí,že používám lepší verzi atd.Nebo je to na CD k ntb?A které?Díky.

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#7 Příspěvek od galjo »

To aký máš notebook vieš iba ty , lebo veštecké gule neukazujú. A nie všetky ovládače pre PC sú obsiahnuté vo WIn XP, tak hladaj ovládače k notebooku čo máš nefunkčné.

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#8 Příspěvek od Eleman »

Podívej se do správce zařízení. Praděpodobně u USB řadiče bude otazník, nebo vykřičník, nebo tam bude neznámé zařízení.
Ze stránek výrobce ntb stahni ovladače přesně pro tvůj typ ntb a OS a nainstaluj je (po instalaci restartuj ntb). Výsledek ověř opět ve správci zařízení.
Kdyby si sem dal přesný typ ntb + popř. kopii obrazovky správce zařízení, už si to mohl mít hotový.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
Mourek
Příspěvky: 1285
Registrován: 17 zář 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od Mourek »

zkontroluj taky BIOS jestli jsi to nezakázal tam

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#10 Příspěvek od p32 »

Dvoulampovka píše:Zprovoznit nefungující USB/ :idea:
Tak ještě jednou a jinak. Je mnoho operačních systémů, co si lidé oblíbili a ještě více výrobců NB a u nich ještě více konfigurací NB.
Pokud chceš psát jen o blbostech, tak si na to založ vlákno v "Nezařaditelné". Pokud chceš poradit, tak napiš konkrétní typ NB (případně i výrobce) a druh operačního systému a verzi, kterou tam máš.
Jak už ti tady psali i jiní, křišťálové koule došly, protože byly rozdány v parlamentu a my ostatní jsme tak blbí, že to z popisu "mám tam XP" asi neuhádneme.
Přitom problém je jednoduchý (řazený spíše do těch primitivních), ale popis např. mám červené auto a nejede mi - poraďte, prostě nejde normálně bez té koule vyřešit a tu svou jsem před týdnem půjčil na Slovensko. Ale dá se kolem toho naplácat plno planých přispěvků s hádáním co by to asi mohlo bejt. :lol:

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#11 Příspěvek od masar »

Dvoulampovka píše:... Jak jsem byl mimo vzteky tak jsem navíc program místo bodu obnovy perfektně smazal...
Tak vrať systém do minulého stavu, do nejbližšího bodu obnovy. Z toho cos napsal je zřejmé, žes to ještě neudělal. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“