Mobil Samsung SGH-C270

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
flog02
Příspěvky: 7
Registrován: 26 led 2012, 01:00

Mobil Samsung SGH-C270

#1 Příspěvek od flog02 »

Nevíte prosím jak je zapojený konektor napájení tohoto telefonu + - ?
Dceři se podařilo vyškubnout kabel z konektoru a po rozdělání by to stačilo jen napájet,ale nevím kde je + a -. Za radu předem děkuji, jen prosím nepište radu jako kup si novou nabíječku.

Uživatelský avatar
jarda
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 925
Registrován: 01 led 2012, 01:00

#2 Příspěvek od jarda »

On ten konektor asi nebude rozebíratelný... asi bude vhodnější sehnat celý kábl, nebo i ten ten adaptér... http://www.phonesir.com/Samsung_SGH-C270_manual.html
A pokud se s tím chceš piplat - skalpel, dostat se k místu přetržení-vytržení, porovnat to, co zbylo z obou stran, spojit, zaletovat a zalít vhodnou hmotou... co je vhodnější?
Přílohy
SGH-C720.png
(20.5 KiB) Staženo 59 x

Uživatelský avatar
Guggy
Příspěvky: 66
Registrován: 17 říj 2006, 02:00

#3 Příspěvek od Guggy »


Uživatelský avatar
flog02
Příspěvky: 7
Registrován: 26 led 2012, 01:00

#4 Příspěvek od flog02 »

jarda píše:On ten konektor asi nebude rozebíratelný... asi bude vhodnější sehnat celý kábl, nebo i ten ten adaptér... http://www.phonesir.com/Samsung_SGH-C270_manual.html
A pokud se s tím chceš piplat - skalpel, dostat se k místu přetržení-vytržení, porovnat to, co zbylo z obou stran, spojit, zaletovat a zalít vhodnou hmotou... co je vhodnější?
Díky ale tohle jsem přesně slyšet nechtěl,proto jsem to i napsal .Ten konektor šel v poho rozebrat a stačí tam jen ty dráty naletovat. Jsou tam vytažený jen dva konektory,jeden vpravo a druhej vlevo. Práce na 10 vteřin,jen potřebuju poradit kde je + a - :roll:

Uživatelský avatar
flog02
Příspěvky: 7
Registrován: 26 led 2012, 01:00

#5 Příspěvek od flog02 »

Díky snad to bude ono :wink:

Uživatelský avatar
jarda
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 925
Registrován: 01 led 2012, 01:00

#6 Příspěvek od jarda »

Máš štěstí, viděl jsem jen lisované na adaptérech, a jeden tak chvátal, že jsem to podstoupil. Máš dávat foto, takhle jsou další dotazy. A když to šlo vytrhnut, tak byla někde chyba v montáži kabelu. A když to nebude ono, ještě se dá sundat kryt telefonu a vysledovat to.
Naposledy upravil(a) jarda dne 16 srp 2012, 12:28, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#7 Příspěvek od Michal22 »

- se dá vždycky zjistit multimetrem proti bateriovému konektoru. Takže pokud tam máš jen dva dráty, pro zručného bastlíře to nemůže být problém i bez Pinoutu :D

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“